Neden Joyetech E-Sigara

Neden Joyetech E-Sigara

Joyetech Ne Zaman Kuruldu?

Joyetech firması 2007 yılında kurulmuş olup o günden bugüne firma sürekli yenilikler yaparak ulaşmıştır. Joyetech firması araştırma ve geliştirme alanında en iyi verimi sağlamayı amaç edinir.

Joyetech Hizmetleri

Joyetech Ar-Ge çalışmalarında yenilikçi adımlarla hareket eder. Yetenekli ve ileri düşünce mühendislerinin, yönetim kadrosunun fikirlerinden ve kalite düzeyinin yüksek olabileceği ürünlerden yararlanılarak firma kalitesine kalite katmayı amaç edinir. Firmanın kalitesi demek çalışan grubun fikirlerini en iyi şekilde sunabilmesi ve uygulamaya alınacak fikirlerin detaylı bir şekilde incelenip ne gibi sorunlar doğurabileceği ve müşteriye ne gibi kolaylıklar ve alternatifler sunabileceği önceden hesaba katılması demektir.

Ar-Ge Çalışmaları

Ar-Ge çalışmalarında Joyetech firması bünyesinde çalışan bireylerin fikirleri özenle dinlenir. Bireylerin fikirlerini sunabilmeleri için öncelikle firmada güven ortamı oluşturulur. Bu da çalışan bireylerin kendilerine güvenlerini arttırır ve kendilerini daha iyi ifade edebilmelerini sağlar. Buna bakılarak firmanın Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemin titizliği de görülmüş olunur. Çalışan gruba gösterilen bu samimiyet duyguları ile ürünlerin kalitesi de doğru oranda belirlenmiş olunur. Sonuçta müşteri beklentileri sağlanmış olur ve Joyetech ürünlerine alternatifler geliştirilmiş olur.

Neden Joyetech

Joyetech ürünleri sürekli değiştirmeler gerektirmez. Çünkü OLED ekranları sayesinde ve beyin kartı sayesinde güncellenebilir programlara yer verilir. Bu da Joyetech ürünlerinin alternatif özelliklerini ortaya koyar. Güncellenebilen programlar sayesinde müşterilerin elstra masraflar yapmasının da önüne geçilmiş olunur. Buna istinaden güncellenebilen programlara örnek olarak Preheat güncellemesi örnek verilebilir.

Program Nasıl Güncellenir?

Öncelikle tüketiciler cihazlarına uygun olan güncelleme dosyasını temin etmeliler. Ardından cihaza dosya indirilmelidir. Ancak bu noktada önemli bir husus vardır. Tüketiciler kullandıkları cihaza uygun olan dosyayı değilde kullanılan modele uygun olmayan bir dosyayı indirirler ise cihazın kullanılamaz hale gelebileceği de unutulmamalıdır. Uygun dosya cihaza indirildikten sonra cihazda güncellenen özelliği kullanabilmek için cihazın Power ve artı tuşlarına aynı anda basılı tutulmalıdır. Cihaz ekranında logo bulunuyor ise ilk olarak logonun aktif edildiği ekran görüntülenir. Logo ekranından sonra tekrar artı tuşuna basılır ve güncellenen ekrana dönülür.

 

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ