Nasuhi caddesini mesken tutan dilenci

Son günlerde Nasuhi caddesinde (büyük baharatçının olduğu sokak) kadınları elle taciz eden bir dilenci hakkında şikayetler gelmeye başladı.Bugün whatsapp ihbar hattımıza duyarlı...

Nasuhi caddesini mesken tutan dilenci

  Son günlerde Nasuhi caddesinde (büyük baharatçının olduğu sokak) kadınları elle taciz eden bir dilenci hakkında şikayetler gelmeye başladı.Bugün whatsapp ihbar hattımıza duyarlı bir vatandaş tarafından ,taciz anlarını video ve resim olarak yollandı.

  Bize gelen video 7 dakikadan oluşmakta ve bu süre zarfında 9 bayan yine aynı şekilde taciz edilmekte.Dilencinin dikkat çeken bir özelliği ise ERKEKLER yanından geçerken kendini geri çekiyor olması.

  Video’da bazı kadınların sapığın yaptığı hareketleri görünce kaldırımın diğer tarafına geçtiği görünmekte.

  Bu dilencinin akli dengesinin yerinde olup olmadığından emin olmamak ile beraber, kadın ile erkek arasındaki farkı ayırt edebilecek bir zekaya sahip olduğunu izlediğimiz videoda görüyoruz.

  Bu olay hakkında; BATTALGAZİ BELEDİYESİ, ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ ile görüşülmüştür, bu konuda artık daha dikkatli olunacağını ve bu tip durumları gören vatandaşların zabıta müdürlüğünü aramaları yönünde bir açıklamada bulundular.

  1-Bu kişinin akli dengesi yerinde değil ise ailesi hakkında işlem yapılmalıdır.(akli dengesi yerinde olmayan birini dilendirmekten)

  2-Akli dengesi yerinde ise hakkında yasal inceleme başlatılmalıdır.

  Bu olay belki fotoğrafta küçük bir el teması gibi gözükse de izlediğimiz videoda açıkça TACİZ olduğu görünmektedir.

  Özellikle Bayramın geliyor olması ile beraber bu tip insanların cami çıkışlarında ve mezarlıklar da sizlerin vicdani duygularını sömürmesine müsade etmeyin.

  Valiliği , maddi durumu olmayan vatandaşlara ayrım gözetmeksizin maddi destek sağlamaktadır.

  Bir diğer olay ise:

  Malatya PARK forum’da gerçekleşen taciz olayı, bu tip durumlara karşı avm yönetiminin güvenlik tedbirlerini arttırması gerekmektedir.

  *Olayın videosunu yayınlamama sebebimiz, videoda görüntülenen bayanların yüzlerinin yansımamasıdır.

  Bu haberi ihbar hattımızdan bizlere ulaştıran, duyarlı takipçimiz Sayın FURKAN KELEŞ’e teşekkür ederiz.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Ömer dedi ki:

   BU ADAMI 1 HAFTA ÖNCE TOKATLADIM ELİMDEN ZOR ALDILAR, HANIM DURAĞA GİDİYOR BENDE ARKADA KALDIM Bİ BAKTIM EŞİME EL KOL HAREKETİ YAPTI KOLUNU SIKIYOR BEN YANINA GİDİNCE KORKUDAN BIRAKTI DAYANAMADIM 2 TOKAT SALLADIM

   BU NE SURİYELİ DİLENCİLER BİZİ HAYATTAN BEZDİRDİ