Mustafa Şahin ” Gardaş Senin Otel Kaçak Değil Mi ? “

Mustafa Şahin ” Gardaş Senin Otel Kaçak Değil Mi ? “

  Ak Parti 3.Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya 1.Sıra Milletvekili Adayı olan ‘ya sorduğu soru Malatya kamuoyunda yankı buldu.Mustafa Şahin , Malatya’da ki siyasilerin arasında dobra bir Milletvekili olarak bilinir.Bir süredir Malatya’da konuşulan ancak hiç bir siyasinin gündeme getirmediği Veli Ağbaba’ya ait olduğu iddia edilen otel hakkında bir TV programında şok açıklamalarda bulundu.

  mustafa-sahin-agbaba

  Katıldığı TV programında, spikerin sorduğu soruya yanıt veren ŞAHİN, ince ince Ağbaba’ya dokundurdu.

  Ak Parti’li  Mustafa Şahin’den inciler:

  Sizin yaptığınız otel kaçak mıdır, değil midir?Ağbaba, yine boyundan büyük laf etmiş, ben bunu aynen iade ediyorum kendisine. Önce kardeşimiz çıksın kendisinin şuanda boydan posterini asmış olduğu, özellikle Malatyalıların diline dolamış oldukları, 2. Ordu Lojmanları kavşağındaki ’otel’ diye yaptıkları binanın yapılış gerekçeleri, hangi imar yasasına uyuyorsa onu izah etsin.

  Cumhurbaşkanımıza dil uzatmasınlar, boylarından büyük laf etmesinler. Eğer konuşulacak konuları varsa bu kentle ilgili konuşsunlar, ama bu zatların bakıyorum konuştuklarının tamamı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımız, AK Parti veya iktidarımızın tamamı. Böyle fütursuzca saldırılarda bulunuyorlar. Ben ana muhalefet partisinde işgal ettiği koltuğun bile hakkını veremeyen Ağbaba’ya bu lafı yakıştıramadım.

  Mustafa ŞAHİN,son cümlesinde ise VELİ AĞBABA’YA çağrı yaptı;

   “Ben buradan kendisine soruyorum, cevaplasın. Eğer ak saray kaçak ise sizin yaptığınız otel kaçak mıdır değil midir? Kamuoyunu aydınlatın, önce kendinizi bir ifade edin”

  Malatya kamuoyunda bir süredir halk arasında konuşulan ancak hiç bir siyasinin dile getirmediğini , Şahin dile getirdi.Veli Ağbaba’ya çık söyle kardeşim senin OTEL kaçak mı değil mi? Hangi imar kanununa göre yaptın şeklinde gayet mantıklı ve cevap verilmesi gereken sorular sordu.

  Veli Ağbaba, bir açıklama yapmalıdır, ya Mustafa ŞAHİN yalan söylüyor diyecek yada bu OTEL KAÇAK’tır diyecek.Veli Ağbaba’dan gelen bir açıklama olur ise haberimizde yer verilecektir.

   

  Haber: / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Vahap diyor ki:

   CHP milletvekili gamze ilgezdi milletin parasıyla sıra sıra rezidanslar yaptırmış veli beyde kaçak otel Düşünsenize kılıçdaroglu ne haltlar yiyodur şimdi

  2. Ozan diyor ki:

   İyi bir gazeteci olsanız her şeyi araştırır çamur atmazsınız karşımızdakilere yandaş olmazsınız Ağbaba nın oteli inşaat ruhsatı vardır sadece açılmama sebebi otel ruhsatı verilmemesidir bu yüzden bilip bilmeden konuşmayın insanlara dürüst olun ki bu ülkeyi temize çekelim

  3. Baran diyor ki:

   VELİ AĞBABA ÖYLE BİRŞEY YAPMAZ KORKMAYIN ÇIKAR AÇIKLAR YAPMADIM DİYE

   1. Melih diyor ki:

    madem yapmamış çıksın yapmadım desein ayıp mı !!!!!!!!!! eyer konuşmuyorsa demek ki doğru

  4. malatyalı diyor ki:

   şimdi ettiği lafa bak kadın düşmanı vekilin sen ilk önce bayanlara karsı nasıl davranılır onu ögren bakalım bu secımde kime el kaldıracan gel gelelım kacak sarayla otelimi kıyaslıyon senın vızyonun işte bu kadar

  5. aysegul diyor ki:

   siz ilk önce kacak sarayı yapan rönasansın yaptıgı kacaklarıda bır arastırın bır bucuk katın hesabını sorun çok komıksın şahin mi desem serce mi

  6. Yakup diyor ki:

   Veli Ağbaba, bir açıklama yapmalıdır, ya Mustafa ŞAHİN yalan söylüyor diyecek yada bu OTEL KAÇAK’tır diyecek.Veli Ağbaba’dan gelen bir açıklama olur ise haberimizde yer verilecektir.
   CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP Milletvekili Şahin’in kaçak otel iddialarına sert cevap verdi. Otelin abisine ait olduğunu ve Şahin’in partisine mensup Malatya Belediyesi tarafından ruhsatlandırıldığını kaydeden Ağbaba, “AKP’nin yönettiği belediye tarafından verilen bir ruhsatla yapılmış, o aşamaya getirilmiş. Kaçak bir şey yok, hepsinin ruhsatı var. Ben bundan birkaç yıl önce ‘gelin kimin neyi varsa yıkalım’ dedim hala söylüyorum. En başta o otel yıkılacak. Hodri meydan” dedi.

  YORUM YAZ