Muhammed Kılıç, Yeni Malatyaspor için aday olmak zorundayım

Y.Malatyaspor camiasında son günlerde sıkça konuşulan bir konu, Muhammed Kılıç aday olacak mı? Muhammed Kılıç neden aday olmak istiyor? Bu soruları Sayın...

Muhammed Kılıç, Yeni Malatyaspor için aday olmak zorundayım

  Y.Malatyaspor camiasında son günlerde sıkça konuşulan bir konu, aday olacak mı? neden aday olmak istiyor? Bu soruları Sayın ’a ulaşıp sorduk…muhamed-baskan-aday

  Sondakika44: Muhammed bey , öncelikle bir süredir Malatya kamuoyunda şöyle bir söylenti var, Yeni Malatyaspor yöneticilerini arayıp tehdit ettiniz mi?

  Muhammed Kılıç: Takımın başarısızlığının üzerini örtmek için bazı yöneticiler , duygu sömürüsü yapıp, koltuklarını koruma derdindeler.Kamuoyun önünde açıklama yapıp isim vermeden beni ima edenlere sesleniyorum; çıkıp açıklayın kim sizi tehdit etmiş ise, hukuk devletinde yaşıyoruz verin savcılığı suç duyurusunda bulunun, ancak kimseye iftira atmayın...

  Sondakika44: Muhammed bey neden takımın başına geçmek istiyorsunuz? Amacınız nedir ?

  Muhammed Kılıç:Benim makam ve mevki ile bir işim yok , şuan zaten Antalya Spor AS Başkanıyım, 33 milyon euroluk bir takım yönetiyoruz.’a başkan olmakta ki tek isteğim, kendi memleketimin takımını süper lige çıkarmak.Y.Malatya Spor , Malatya’nın ortak değeridir.

  Sondakika44: Takımın başına geçerseniz ilk olarak ne yapmayı planlıyorsunuz ?

  Muhammed Kılıç: Takımın başına geçmek için ilk yarı öncesi kongre yapılması lazım , ara sezonda takıma Süper Lig’den oyuncu getirip takımı ilk etapta bu yıl düşmemesini sağlamak zorundayız.Eğer takım bu oyuncu ve yönetim ile devam ederse 2016-2017 sezonunda küme düşecek.

  Sondakika44:Muhammed Kılıç, aday olmak için neden daha bekliyorsunuz?

  Muhammed Kılıç: Ben Malatya’da kanaat önderlerinin olurunu bekliyorum, Malatya kamuoyu bana Muhammed Kılıç gel takımın başına demediği sürece , tek başıma aday olmayı ben kendime yakıştırmam.

  Sondakika44: Taraftarlar ile aranız nasıl?

  Muhammed Kılıç: Ben taraftarın arasında gelen birisiyim, özellikle taraftarlar artık takımın başına geçmem konusunda bana ısrarla geliyor.Muhammed başkan bıktık her maç yenilmekten, küçük emrah gibi her maç sonrası boynu bükük ayrılıyoruz diyorlar.

  Editör Notu: Sayın Muhammed Kılıç’a zaman ayırıp sorularımızı cevapladığı için teşekkür ederiz..

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Yusuf ÇİRAĞ dedi ki:

   Yakışır başkanımıza