Minibüs Polis Otosuna Çarptı

Malatya Çevre Yolu Üzerinde Yolcu Minibüsüyle Trafik Şubeye Bağlı Ekip Aracı Çarpıştı. Meydana Gelen Kazada 3 Polis ve Minibüs Şoförü Yaralandı. Edinilen...

Minibüs Polis Otosuna Çarptı

  Üzerinde Yolcu Minibüsüyle Trafik Şubeye Bağlı Ekip Aracı Çarpıştı. Meydana Gelen Kazada 3 Polis ve Minibüs Şoförü Yaralandı.

  Edinilen Bilgilere Göre; Hava Muhalefeti ve Yağışlardan Dolayı, Çevre Yolu Üzerinde Bulunan Trafik Işıkları Arızalandı. Trafiğin Aksamaması İçin Bölge Trafik Şubesine Bağlı Ekipler Kavşaklarda Görevlendirildi. Görevli Ekip Araçlarından Plakalı Polis Otosu Maşti’ye Yakın Bir Kavşaktan Geçtiği Sırada, Plakalı Yolcu Minibüsüyle Çarpıştı.

  Meydana Gelen Kazada Polis Otosunda Bulunan, 30 Yaşındaki , 31 Yaşındaki ve 42 Yaşındaki İle Minibüs Şoförü Yaralandı. Yaralılara İlk Müdehale Olay Yerine Gelen Sağlık Ekiplerince Yapıldığı ve Ambulanslarla Malatya Devlet Hastanesine Kaldırıldıkları Öğrenildi.

  Olayı Haber Alan, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Çok Sayıda Trafik Ekibi Devlet Hastanesine Giderek Yaralılar Hakkında Yetkililerden Bilgi Aldı. Hastane Yetkililerinin Verdiği Bilgilere Göre Yaralıların Durumunun İyi Olduğu Ancak 42 Yaşındaki Polis Memuru Mustafa Tekkuş‘un Durumunun Ağır Olduğu Açıklandı.

  Öte Yandan; Kazayla İlgili Soruşturma Başlatıldığı ve Çalışamaz Duruma Gelen Polis Otosunun Çekici Yardımıyla Kaza Yerinden Çekildiği Açıklandı.

  Haber: / / / / / / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?