MHP’den Birlik ve Beraberlik Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığında Bayralaşma Töreni Düzenlendi, Türkiye ve Bölge İçin Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi. MHP İl Başkanlığı Binasında...

MHP’den Birlik ve Beraberlik Mesajı

  Malatya İl Başkanlığında Bayralaşma Töreni Düzenlendi, Türkiye ve Bölge İçin Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi.

  İl Başkanlığı Binasında Yapılan Bayramlaşma Törenine Partililer Büyük İlgi ve Katılım Gösterdi. Eski İl Başkanı Ömer Ekici ve ’da Törene Katıldı.

  MHP İl Başkanı Av. “Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi”
  Bir Kurban Bayramını daha birlikte geçiriyoruz. Ne mutlu bize, Cenab-ı Hak bu vesileyle bizleri bir araya getirdi. İnşallah ülkemizde de huzur ve birlik, burada olduğu gibi olur. Herkes bir arada ve birlik içerisinde. Bu Türkiye’nin de ihtiyacının olduğu bir durum. Özellikle son günlerde çevremizdeki coğrafyada kardeş kanının akıtıldığı bir dönemde, Türkiye’de bu birliğin sağlanmış olması bizi sevindiriyor. Dedi.

  Kongre ve Seçim Süreci
  İl ve ilçe kongrelerimizin devamında genel seçim var. MHP’nin çok güçlü bir şekilde bu genel seçime girebilmesi için bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi gerekiyor. Dedi.

  Önemli Olan Devletin ve Milletin Menfaati
  MHP’ye ülkenin, devletin ve milletin ihtiyacı var. MHP, devlet ve millet menfaati söz konusu olduğunda her zaman bunları partinin menfaatinin önünde tutup, destek oluyor. Son tezkerede de MHP, ‘eleştirilerimizi yaparız ama devletin ve milletin menfaatine olan her şeyde orada oluruz’ sözünü yerine getirmiştir. Bizim son vatanımız bu topraklar. Bu topraklarda birlik ve beraberlik içerisinde olursak, ancak muhafaza edebiliriz. Büyük Ortadoğu Projesi gibi küresel projeler oluşturuyorlar. Bu projeler içerisinde de Türkiye’nin de onların menfaatine olduğu aşikar. İşte bu gidişata dur diyebilmek için MHP kadrolarının özellikle gelecek seçimde çok iyi şekilde organize ve birlik olup, Malatya’dan da milletvekilleri meclise göndererek, genel merkezin çalışmalarına katkı sağlaması gerekiyor. Şeklinde Açıklamalarda Bulundu.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?