Metin Tay Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Malatya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Metin Tay Yoğun Bir Şekilde Esnaf Ziyaretlerini Gerçekleştiriyor. Bugün Fuzuli Caddesi ve İnönü Caddesi Esnaflarıyla Bir...

Metin Tay Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Malatya Milletvekili Aday Adayı Yoğun Bir Şekilde Esnaf Ziyaretlerini Gerçekleştiriyor. Bugün Fuzuli Caddesi ve İnönü Caddesi Esnaflarıyla Bir Araya Gelen ’a Esnaflar Yoğun Bir İlgi Gösterdi.

  Esnafların Yoğun İlgi Gösterdiği Milletvekili Aday Adayı Metin Tay Seçim Çalışmalarının Devam Edeceğini Esnaf Ziyaretlerinin Olumlu Geçtiğini Belirtti.

  Yapılan Ziyaretler Esnasında Vatandaşlarla Tek Tek El Sıkışarak Sohbet Eden Metin Tay, Ak Partinin 2023 Vizyonundan Bahsetti. Çözüm Süreci ve Başkanlık Sistemi Konularında Vatandaşların Önerilerini Alan Metin Tay Bu Süreçlerin Yeni Türkiye Yolunda Önemli Birer Adım Olduğunu Vatandaşlara Anlattı.

  Marifet Millete Hizmet Etmektir:
  Metin Tay Esnaf Ziyaretlerinde Yaptığı Açıklamada; “Halkımızla Her Daim İç İçe Olacağız ve Kol Kola Yürüyeceğiz. Marifet Millete Hizmet Etmektir Düsturuyla Halka Hizmetkar Olmaya Talibiz” Dedi.

  Ak Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Metin Tay; Dörtyol, Sıtmapınarı, Hasan Varol, Battalgazi, Galericiler Sitesi, Hayvan Pazarı, Kapalı Çarşı, Ferhadiye Mahallesi, Kışla Cddesi, Fuzûlî Caddesi ve İnönü Caddesin’de Ziyaretler Yaptı.

  11

  10

  9

  8

  7

  6

  5

  4

  3

  2

  1

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?