Meclis Başkanı İsmet Yılmaz Katıldığı Törende Protesto Edildi

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerden dolayı Malatya’ya geldi. İsmet Yılmaz Malatya Valiliğine ziyarette bulundu. Meclis Başkanı İsmet...

Meclis Başkanı İsmet Yılmaz Katıldığı Törende Protesto Edildi

  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerden dolayı Malatya’ya geldi. İsmet Yılmaz Malatya Valiliğine ziyarette bulundu.

  Meclis Başkanı İsmet Yılmaz Ankara’daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden CHP Gençlik Kolları üyesi 5 kişinin cenazesine katılmak için Malatya’ya geldi. Yılmaz cenaze için geldiği Malatya’da Malatya Valiliğini ziyaret etti.

  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz  Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Çakır ve Ak Parti Malatya milletvekili Nurettin Yaşar ile birlikte Malatya Valiliğini ziyaretinden sonra Yılmaz bombalı saldırıda hayatını kaybeden CHP Gençlik Kolları üyesi 5 kişinin cenaze töreni için Malatya Şehir Mezarlığı Camisine gitti.

  ismet-yılmaz

  Meclis Başkanı İsmet Yılmaz cenaze töreninde protestolarla karşılaştı.

  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz Malatya Valiliğinden ayrıldıktan sonra cenaze törenin katılmak için gittiği Malatya Şehir Mezarlığı Camisinde törene katılanların protestosu ile karşılaştı. Yılmaz cenaze namazı için saf tutarken çevredekilerin protestosu ile karşılaştı. Camide kısa süreli arbede oluştu.

  Yılmaz uyarılara uymayarak cenazeyi bekledi.

  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz cenaze töreninde yaşanan protesto ve arbededen dolayı törenden ayrılması yönünde görevlilerce uyarıldı. Yılmaz görevlilerin yapmış olduğu uyarıyı geri çevirerek namazı kılmayı bekledi.

  Haber: / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?