Marasallı YEŞİLDER’i ziyaret etti

7 Haziran genel seçimleri kapsamında ,Milli İttifak Malatya Milletvekili Adayı Osman Marasallı, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay, Saadet Partisi Malatya...

Marasallı YEŞİLDER’i ziyaret etti

  7 Haziran genel seçimleri kapsamında ,Milli İttifak Malatya Milletvekili Adayı Osman Marasallı, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay, Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, Saadet Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Mustafa Canbay ,Yeşiltepe Eğitim Derneği( YEŞİLDER) i ziyaret etti.

  Kadın üyelerin çoğunlukta olduğu ziyarette, Başkanı Mümtaz Toy “ Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

  Canbay “ bende Yeşiltepeliyim” Milli İttifak Milletvekili Adayı Osman Marasallı ve beraberindeki heyetle Yeşiltepe’ye çıkartma yaptı. Kendisinin de bir Yeşiltepeli olduğunu, 2 sene Yeşiltepe Lisesinde öğretmenlik yaptığını söyleyerek sözlerine başlayan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay 7 Haziran seçimlerinin önemli bir tarih olduğuna dikkat çekti.

  Canbay “ Özellikle bu seçimlerde annelere görev düşüyor. Yeşiltepe gibi aile ve komşuluk bağları güçlü olan bölgelerin, İktidar partisinin hedefinde olduğunu, kentsel dönüşüm adı altında yapılan rant operasyonlarla Yeşiltepe gibi yerleşim bölgelerinin yok edilmeye çalışıldığını söyledi.

  “ Marasallı “ halkımız kimseye avuç açmamalıdır” Milli İttifak Malatya Milletvekili adayı Osman Marasallı’da yaptığı konuşmada “ Yeşiltepe gibi mazlum ve mağdur bir bölgenin İktidar partisinin oy deposu olarak kullanılmasına artık bölge insanı da kabul etmemektedir. Çevreyolunun altında yaşayan 200 binden fazla insanın bir belediyesi bile kalmamıştır.

  Bu bölgede yaşayan insanlar sosyal dayanışma müdürlüklerinin insafına terk edilmiştir. İktidar partisinin sosyal devlet adına dağıttığı gıda ve paket yardımlarının fikir babasının kendilerini olduğuna “ dikkat çeken Marasallı konuşmasına şöyle devam etti. “ Bizim dönemimizde sadece 400 bin kişiye verilen sosyal yardımların bugün 17 milyon kişiye ulaşarak, bir devlet politikasına dönüştü. Halbuki işin doğrusu sosyal yardımları sıfırlamaktı. halkımızın insan onuruna uygun yaşaması için mutlaka iş sahibi olmalıdır. Çalışmalıdır. Devlette olsa kimseye avuç açmamalıdır. “ dedi.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. mehmet dedi ki:

   oyum size, birlikte rahmet vardır.