Malatyaspor , Karabük Maçına 3 Puan İçin Çıkıyor

Üst üste aldığı yenilgiler ile zor günler yaşayan A.Y Malatyaspor ligde kalmak için kritik bir viraja girerken, K.Karabükspor ise yıllar sonra ilk...

Malatyaspor , Karabük Maçına 3 Puan İçin Çıkıyor

  Üst üste aldığı yenilgiler ile zor günler yaşayan A.Y ligde kalmak için kritik bir viraja girerken, K.Karabükspor ise yıllar sonra ilk defa 1.lige çıkmak için cansiperane bir şekilde topu kovalayacak.

  Mmalatya spor karabük spor trtalatyaspor yönetimi maçtan önce oyuncular ile bir moral toplantısı yapıp maçın önemini anlatacak.Özellikle galibiyet halinde futbolculara prim verileceğine dair iddialar var.A.Y Malatyaspor’un teknik direktörü İrfan Buz tarafından oyunculara defansif bir futbol mu yoksa atak bir futbol oynatıp oynatmayacağını ise maç saatinde göreceğiz.

  Maç 16:00’da HD kanalından canlı olarak yayınlanacak.

  Spor taraftar grubu Mavi Şimşekler tarafından sosyal medya hesaplarından A.Y Malatyaspor için ilginç bir yazı kaleme alınmış:

  İşte O yazı:Mavi Ateş Grubu Tarafından Yayınlandı;

  Yarın ki , maçta Rabbim inşaAllah yarın yüzümüze güler. Özellikle yarın saha zemini açısından bayağı bir sıkıntı yaşayabiliriz . Sert ve toprakları sahanın belirli bölgelerinde dışarı çıkmış bir zeminde oynayacağız. Zenke umarım bir kaç haftadır süren formsuzluğunu atlatmış bir şekilde sahada yer alır . Aksi halde Promise formayı kapar .

  Benim izlediğim Malatyaspor sag ve sol beklerden çok pozisyon veren ve defans hattında pozisyon almakta bayağı sıkıntı yaşayan bir takım haline gelmiş. Muhtemelen yarın maça stresli çıkacaklardır . Kaybetmeleri halinde İrfan Buz’un istifa etmesi gündemde . Bu bizim için olumlu yada olumsuz olabilir .

  Bunu olumlu duruma getirmekte bizim elimizde
  Sonuçta ya üzerimize açılan bir takım olacak , ya hocalarını sevmeyen futbolcu grubu varsa onun gitmesi için pek savaşmayacak bir futbolcu grubu olacak. Bunlar olumlu durumlar . Bunu fırsata çevirecek oyuncular kadromuzda mevcut.
  Keza Malatya maraton tribünü ceza almis konumda.

  Olumsuz durum ise , rakibin maça hocaları için ve kötü gidişatı durdurmak için daha ekstra motive olmalarını sağlar.
  Ayrıca saha zeminleri onlar adına avantaj da olabilir.

  Lakin bu saatten sonra bizim içerde yada deplasmanda yenilme gibi lüksümüz olamaz. Her maç final . Bu finallerin sonu Süper Lig. Bu maç sonrası içerde Erciyes maçı. Yani Allah nasip ederse iki maç 6 puan olursa şahane olur.

  Allah Yar ve Yardımcımız Olsun .

  Tahminim / Goller / Zenke / Murat Akın

  Salih Yelmek

  Karabük basını 3 puan banko gözü ile bakıyor.

  Karabük spor’u yakından takip eden basın mensupları ile yaptığımız görüşme sonucu Karabük Spor’un beraberliği kaldıramayacak bir durumda olduğunu ilettiler.Oyuncular ve taraftar moral olarak çok yüksek bir düzeyde.Şehirde ki tüm siyasiler takıma maddi olarak destek sağlıyor.İş adamları kulübü sahipleniyor.Karabük bu yıl 1.lige çıkmaz ise yönetimin istifası istenir.

  Malatya Spor için kritik viraj; Ya Buzlu , Ya Buzsuz…

  Haber: / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. özer güneş dedi ki:

   yücel ildiz malatyanın eski tekniktidrektöreü inşallah biraz malatya sevgisi olurda maçı verir yoksa zor işimiz

  2. EROL dedi ki:

   Hiç bir takım diğer takımdan üstün değil.Her takım her takımı yenebilirmiş.Karabük takımı çok iyi şansız bir gol yediler.Futbol hatalar oyunu, penaltımız verilmedi ama öyle bir gol yediler.

  YORUM YAZ