Malatya’nın Yeni Valisi Süleyman Kamçı Göreve Başladı

Malatya’nın Yeni Valisi Süleyman Kamçı Göreve Başladı. 25 Eylül 2014 Perşembe Günü Malatya’ya Gelen Yeni Malatya Valisi Süleyman Kamçı Görevine Başladı. Yeni...

Malatya’nın Yeni Valisi Süleyman Kamçı Göreve Başladı

  Malatya’nın Yeni Valisi Göreve Başladı. 25 Eylül 2014 Perşembe Günü Malatya’ya Gelen Süleyman Kamçı Görevine Başladı.

  Makam Aracından İner İnmez Kapalı Çarşı Üstünde Toplanan Kalabalığın Yanına Giderek Vatandaşlarla Kısa Süreli Sohbetler Yapıp Tokalaştı. Kamçı Malatya’ya Yabancı Olmadığını Bu Bölgenin İnsanını Tanıdığını ve Gaziantep‘te Görev Yaptığı Yıllarda Malatya‘ya Bir Kaç Kez Geldiğini Söyledi. Vatandaşlarla Sohbetin Ardından Valilik Önünde Kendisini Bekleyen Protokollede Selamlaşan Vali Kısa Bir Açıklama yaptı.

  Yeni Vali Süleyman Kamçı‘nın Açıklaması; “Malatya güzel bir şehir, ben bundan yaklaşık 15-20 yıl önce bu yörelerde 5 yıl vali yardımcılığı ve valilik görevinde bulundum. Dolayısıyla bu bölgeyi bilen birisiyim. Daha önceki valilik yaptığım şehirden de (Gaziantep) buraya 3 kez gidip gelmiştim. Malatya’ya yabancı değilim. Malatya bildiğim, tanıdığım, Türkiye’mizin her yöresi olduğu gibi güzel şehirlerinden birisi. İnşallah Malatya’ya layık olarak burada güzel hizmetlere imza atarız. Biz masaya bağlı olmadan çalışacağız. İnşallah köy kent gezeceğiz.” Dedi.

  Süleyman Kamçı Kimdir?

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?