Malatya’nın Abisi ASLANOĞLU

Bugün Mevlüt abisiz Malatya’nın 1 yılı oldu, Malatya’nın sorunlarını her zaman dile getiren ve tam anlamı ile Malatya sevdalısı olan bir ABİMİZ’di,...

Malatya’nın Abisi ASLANOĞLU

  Bugün Mevlüt abisiz Malatya’nın 1 yılı oldu, Malatya’nın sorunlarını her zaman dile getiren ve tam anlamı ile Malatya sevdalısı olan bir ABİMİZ’di, Ferit Mevlüt ASLANOĞLU.

  Nasıl  ÖZAL’ı Malatya sevdiyse ASLANOĞLU’nu da Malatya bağrına bastı, Alevi-Sünni , Türk-Kürt, Sağcı – Solcu sevdik abimizi, Malatya hakkında meclis’de en fazla konuşan, eylem yapan, uğraşan bir hemşerimizdi.

  Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu Istanbul’da hayatını kaybeden Aslanoğlu bugün mezarı başında dualar ile anıldı, bizi tek üzen şey Malatyalı bir siyasetçi dahi anmaya gidip bir Fatiha okumadı.

  Meclis’te 400’den fazla Malatya’nın sıkıntılarını dile getirdi, haykırdı.Kayısı dondu eylem yaptı traktörleri Ankara’ya götürüp eylem yaptı.Bunu hangi Malatya vekili yaptı.

  Bir Malatyalı’nın sorunu olunca kendi cep telefonu numarasını verirdi ,arayın beni güzel hemşerim diye biz böyle bir insanın MALATYA olarak kıymetini bilemedik.

  Birgün röportaj’a gittiğimiz de Rahmetli Aslanoğlu’na sormuştuk.

  O kadar uğraşıyorsunuz Malatya niye oy vermiyor CHP’ye ?

  Cevabı: Ben oy versinler diye siyaset yapmıyorum ki benim canımdır , kanımdır MALATYALILAR ama şunu istiyorum biraz da olsa artık farkına varsınlar.

  aslanoglu

  SONDAKİKA44 okurlarından tek isteğimiz, bu haberi okuduktan sonra MALATYANIN ABİSİ, ASLANOĞLU için bir FATİHA okumanızdır.

  Yasin Selim / sondakika44

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Selahattin dedi ki:

   MEKANI CENNET OLSUN MEVLÜT ABİNİN BİR GÜN ANKARA YA GİTTİM MECLİSE KIZIMA BURS İSTEMEK İÇİN DİĞER MİLLETVEKİLLERİ BENİMLE KONUŞMADI BİLE MEVLÜT ABİNİN YANINA GİTTİM DURUMUMU ANLATTIM ALLAH RAZI OLSUN KIZIM OKULUNU BİTİRENE KADAR HER AY BURS VERDİ KIZIMA BANA DEDİĞİ TEK ŞEY MEMLEKETE FAYDALI OLSUN İLERİDE BAŞKA BİR ŞEY İSTEMEM DİYE.MALATYA SENİ UNUTMAZ