Malatyalı Sporcu Kumluca’da Üçüncü Oldu

Malatyalı Sporcu Kumluca’da Üçüncü Oldu Antalya‘nın Kumluca ilçesinde düzenlenen motokros yarışında Malatya’nın İhtisas Spor Kulübü sporcusu olan Cengizhan Algaç üçüncü oldu. Malatyalı...

Malatyalı Sporcu Kumluca’da Üçüncü Oldu

  Malatyalı Sporcu Kumluca’da Üçüncü Oldu

  Antalya‘nın Kumluca ilçesinde düzenlenen motokros yarışında Malatya’nın İhtisas Spor Kulübü sporcusu olan Cengizhan Algaç üçüncü oldu.

  Malatyalı sporcu Cengizhan Algaç Malatya için yarıştığı yarışı ikinci olarak bitirdiğini fakat hakem hatası yüzünden üçüncü olduğunu belirtti. Algaç yarışa tecrübesi olmadığı ve yarışta en düşük güce sahip motora sahip olduğu halde yarışta başarılı olması ve yarışa ilk olarak katıldıkları için hakem hatasının üzerine pek düşemediklerini belirtti. Algaç önemli olanın Malatya’yı iyi temsil etmek olduğunu ve yarışın güzel geçtiğini belirterek sonraki yarışlarda daha iyi performans göstereceğini belirtti.

  İhtisas Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Yolal sporcularının hakem hatası yüzünden üçüncü seçildiğini, ikinci seçilen sporcunun Antalyalı olduğunu fakat kendileri için önemli olanın Malatya’yı yemsil etmek olduğu ve bunu başardıklarını belirtti. Yolal Malatya Kayısı Fuarında da etkinlikler gerçekleştirdiklerini ve Malatya’ya da böyle bir pist yapılası için çalışacaklarını belirtti. Yolal sözlerini sporcusunu tebrik ederek bitirdi.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?