Malatyalı Hacker EL_Muhammed , Rusya’ya Siber Savaş Açtı – Hack Haberleri

Türkiye’nin en iyi hackerlarından birisi olarak gösterilen , Malatyalı El_Muhamed 100.000’den fazla rus sitesini çökertmeyi başardı.Rusya’da Sput News ve Zero Hacker‘ın haberlerine...

Malatyalı Hacker EL_Muhammed , Rusya’ya Siber Savaş Açtı – Hack Haberleri

  Türkiye’nin en iyi hackerlarından birisi olarak gösterilen , Malatyalı El_Muhamed 100.000’den fazla rus sitesini çökertmeyi başardı.Rusya’da Sput News ve Zero Hacker‘ın haberlerine göre 2 veri merkezininde ki verileri tamamen imha etti.el-muhammed-rus-savasi

  , FBI tarafından aranıyor…

  ABD Federal Araştırma Bürosu (FBI) tarafından ,2008 yılından beri aranan El_Muhammed ; 2007 yılında ABD’de bir çok devlet dairesini hackleyerek bilgileri tüm dünya’ya duyurmuştu.

  2012 yılında ise ABD’nin Kaliforniya eyalaletini hackleyerek, eyalette online işlemleri 1 hafta boyunca kullanılamaz hale getirmişti.

  90.000’den fazla İSRAİL sitesini çökerten hacker, İsrail hükümetinin Filistin üzerindeki kanlı oyunlarını durdurmadığı takdirde ” Son nefesime kadar ensenizde olacağım ” mesajını yayınlamıştı.

  Düşürülen RUS uçağı sonrası ,EL_Muhammed kod adlı hacker yine sahnede!!!

  el-muhammed-index

  El_Muhammed’in yaptığı açıklama: Son Günlerde Yaşanan Olaylardan Dolayı, Türkmen Kardeşlerimize Yapılan Katliamı ve Rus Uçağının Sınırlarımızı İhlali Sonucu Meydana Gelen Olayların Ardından Rusya‘da Türkiye Aleyhine Yapılan Eylemler, Rus Yetkililerin Türkiye‘ye Karşı Yalanlayıcı ve Ahlaksız Açıklamaları Son Olarak da Rus Basınında Yer Alan Çirkin Karikatürlerden Dolayı Rus Siteleri Hacklenmiştir.

  Son Olarak; Ülkemize Yönelen Sözlü, Yazılı ve Fiili Saldırılara Siber Ortamda Şiddetle Cevap Verileceğini ve Rusya’da Yaşayan Türklere Yapılacak Olan Her Türlü Saldırıya Aynı Şekilde Cevap Vereceğimizi Bilsinler.

  Sefer Düştü Şu Rusya’ya Bizim İle Gelen Gelsin, Mert Gelsin Nağmet Gelmesin, Gamlı Çaydan Geçen Gelsin.

  El_Muhammed kod adlı hacker tarafından hacklenen siteleri görmek için arama motorlarına ” Hacked El Muhammed  ” yazmanız yeterli olacaktır.Hacklenen sitelerin listeleri kabarık olduğu için yayınlayamıyoruz.

  Editör Notu: El_Muhammed FBI ve MOSSAD tarafından aranan ilk Türk Hacker’dırEl_Muhammed isimli hacker hakkında bulabildiği tek bilgi Malatyalı olduğudur.Onun dışında hiçbir kişisel verisi yada fotoğrafı mevcut değildir.

  Haber: / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. ali veli 49 50 dedi ki:

   hayranınız muhammed abi

  2. By_MaLaTYaLı dedi ki:

   Türkün Gücüne Kimse Engel Olamaz..!

  3. Serkan dedi ki:

   Google hesabımı çaldılar o önemli değilde içinde ablamın üniversite kayıt için bir şifre vardı ona yanıyorum lütfen yardım edin lütfen

  4. Aksaraylı dedi ki:

   Helal olsun. sanal alemde de TÜRK’Ün gücünü göstermeliyiz.