Malatya’dan İsrail’e Protesto

Malatya’da İsrail Askerleri’nin Mescid-i Aksaya ve Filistinli Müslümanlara Saldırması Protesto Edildi. Soykan Parkında Yapılan Eyleme Çok Sayıda Vatandaş Katıldı. Malatya Sivil Toplum...

Malatya’dan İsrail’e Protesto

  ’da Askerleri’nin Mescid-i Aksaya ve Filistinli Müslümanlara Saldırması Protesto Edildi. Soykan Parkında Yapılan Eyleme Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

  Malatya Sivil Toplum Platformu Tarafından Organize Edilen ve Malatya Merkez Soykan Parkı Önünde Düzenlenen Protesto Eyleminde İsrail‘e Tepkiler Pankartlarla ve Atılan Sloganlarla Dile Getirildi.

  İsrail’i Protesto Eyleminde Yapılan Açıklamada; “ ve özgür olmadıkça, ümmet özgür olmayacaktır. Mescid-i Aksa’nın özgürlüğü dünya üzerindeki başta siyonist, Yahudi olmak üzere, bütün zalim ve zorba düzenlerin inşallah sonu olacaktır. Mescid-i Aksa’nın ve Kudüs’ün kurtuluşu dünya Müslümanlarının kurtuluşu, mazlumların kurtuluşu, akan kan ve gözyaşının sonu olacaktır” Denildi.

  ’a Selam, Direnişe Devam
  Eyleme Katılan Vatandaşlar Attıkları Sloganlarla ve Taşıdıkları Pankartlarla İsrail’e; “Hamas’a selam, direnişe devam, Hepimiz liyiz, Katil İsrail, Filistin’den defol” Şeklinde Tepki Gösterdiler.

  Yapılan Eylem Açıklamalar, Protestolar ve Yapılan Dualarla Tamamlandı.

  Haber: / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?