Malatyada Taksi Kaçıran Hırsız Yakalandı

70 Ayrı Suçtan Kaydı Bulunan ve 9 Ayrı Suçtan Arandığı Belirtilen M.Ö. Son Hırsızlık Olayında Yakalandı. Malatya’da Ticari Taksi Kaçıran Hırsız Doğanşehir’in...

Malatyada Taksi Kaçıran Hırsız Yakalandı

  70 Ayrı Suçtan Kaydı Bulunan ve 9 Ayrı Suçtan Arandığı Belirtilen M.Ö. Son Hırsızlık Olayında Yakalandı.

  ’da Kaçıran Hırsız Doğanşehir’in Sürgü İlçesinde Kurulan Polis ve Jandarma Barikatlarına Takılarak Yakalandı. Malatya’ya Getirilen M.Ö. İsimli Şahıs Çıkartıldığı Mahkemece Tutuklanarak Ceza evine Gönderildi.

  Yapılan Açıklamada; Malatya Şehir Merkezinde Ö.D. İsimli Şoförün Kontrolündeki Ticari ye Binen M.Ö. İsimli Şahıs, Taksiyi Taştepe Mahallesine Götürdü. Paranın Evde Olduğunu Belirten Hırsız Taksiciye “Para Evde Gel Vereyim” Dedi. Taksiyi Çalışır Vaziyette Bırakarak İnen Ö.D. Bir Kaç Adım İlerledikten Sonra Hırsızın Aniden Geri Döndüğünü ve Araca Binerek Hızla Uzaklaştığını Belirtti.

  Taksi Sürücüsü Ö.D.’nin İhbarı Üzerine Malatya Asayiş Şube Ekipleri Şehir Merkezinde Çalınan Ticari Taksiyi Bulmak İçin Çalışmalara Başladı. Aracın İl Dışına Çıkartılabileceği İhtimalinide Göz Önünde Bulunduran Polis, Çevre İlçelerin Trafik Ekiplerine ve Jandarmaya Bilgi Verdi.

  Çaldığı Ticari Taksi ile Doğanşehir’in Sürgü Mahallesinde Adıyaman Yolu Güzergahında Seyir Halinde Olduğu Belirlenen Taksi, Trafik ve Jandarma Ekiplerince Yolu Kesilerek Durduruldu. Hemen Göz Altına Alınan M.Ö.’nün Alkollü Olduğu Tespit Edildi.

  Malatya’ya Getirilen M.Ö. İsimli Hırsızlık Şüphelisi, Asayiş Şubesinde Sorgusunun Yapılmasının Ardından Adli Makamlara Sevk Edildilerek Tutuklandı ve Ceza Evine Gönderildi.

  Malatya’da Ticari Taksi Çalan ve Yakalanan M.Ö. İsimli Şahısın GBT Kontrolünde 70 Ayrı Suçtan Sabıkasının Olduğu, 9 Ayrı Suçtan Arandığı ve Kesinleşmiş Hapis Cezalarının Bulunduğu Ortaya Çıktı.

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?