Malatya’da Şüpheli Araç Yangınları

Malatya Çavuşoğlu mahallesinde yarım saat ara ile meydana gelen iki aracın yanması ile ilgili olay polisi kundaklama konusunda alarma geçirdi. Malatya Çavuşoğlunda...

Malatya’da Şüpheli Araç Yangınları

  Malatya Çavuşoğlu mahallesinde yarım saat ara ile meydana gelen iki aracın yanması ile ilgili olay polisi kundaklama konusunda alarma geçirdi.

  Malatya Çavuşoğlunda Sanayi Polis Karakolunun arka sokağında boş arazide bulunan hurda bir araç gece geç saatlerde yandı. Aracın yanması sonucu çevredekiler polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan araca müdahale ederek söndürdü. Plakası bulunmayan araç yangın sonucu küle döndü. Polis aracın yanması ile ilgili soruşturma başlattı.

  Boş arazide hurda aracın yanmasından yarım saat sonra karşı sokakta bulunan tamir halindeki araçta yandı. Araştırma yapan polislerin yangını fark etmesi sonucu itfaiye ekiplerine haber vermesi sonucu olay yerine gelen ekipler yanan araca müdahale ederek aracı söndürdüler. Araç yanarken araçta patlamada gerçekleşirken polisi aynı bölgede iki aracın yanması kundaklama alarmına geçirdi. Polis ekipleri olası kundaklama olayları için çevrede güvenlik önlemleri aldı.

  Polis ekipleri araç yangınları için soruşturma başlattı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?