Malatya’da Şiir Yarışması Düzenlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde hizmet veren semt konakları arasında şiir yazma yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri...

Malatya’da Şiir Yarışması Düzenlendi

  Büyükşehir Belediyesi ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde hizmet veren semt konakları arasında yazma yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

  Tecde Okuma ve Eğitim Merkezi’ndeki törene Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay, şube müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, “Bir toplumun ana dinamikleri, kültürü oluşturan ana öğeler; estetiktir, şiirdir, resimdir” dedi. Semt konakları arasında kültür-sanat, spor anlamında her ay bir etkinlik düzenlendiğini kaydeden Gençay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’ın talimatları ile semt konaklarımızı canlı tutmak için çalışıyoruz. Geçen ay Masa Tenisi Turnuvası vardı.Bu ay da şiir yarışması düzenlendi. Bu etkinlikler devam edecek. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı kutluyorum” açıklamasında bulundu.

  ya katılan öğrencilerin şiirler okuduğu törende daha sonra ödüller verildi.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?