Malatyada Okullar 2 Gün Tatil Edildi

Malatya Valiliği İnternet Sitesinden Yapılan Açıklamada, Okulların Perşembe ve Cuma Günleri Tatil Edildiği Açıklandı. Öte Yandan Engelli Kamu Çalışanları ve Hamile Personelerde...

Malatyada Okullar 2 Gün Tatil Edildi

  Valiliği İnternet Sitesinden Yapılan Açıklamada, Okulların Perşembe ve Cuma Günleri Tatil Edildiği Açıklandı. Öte Yandan Engelli Kamu Çalışanları ve Hamile Personelerde İki Gün İdari İzinli Sayılacağı Belirtildi.

  Yapılan Açıklamada: Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle, İl Merkezi (Battalgazi-Yeşilyurt) ve İlçelerde İlkokul, Ortaokul ve Liselerde 08 Ocak Perşembe ve 09 Ocak Cuma Günü Eğitim-Öğretime İki Gün Ara Verilmiştir Denildi.

  Valilik Resmi Web Sitesinde Yapılan Açıklamanın Devamında İse; Engelli Kamu Çalışanları İle Hamile Personellerde 08 Ocak Perşembe ve 09 Ocak Cuma Günü İdari İzinli Sayılacakları Belirtildi.

  Öğrenciler Memnun:
  Malatya Valiliğinin Yaptığı Resmi Açıklama Sonrası Hafta Sonu Cumartesi ve Pazar Günlerinin’de Dahil Olmasıyla Toplam 4 Gün Tatil Yapacak Öğrencilerin Memnun Olduğu Anlaşılmakta.

  Haber: / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Yusuf dedi ki:

   Valiliğin resmî sitesinde sadece perşembe tatil olduğu yazıyor. Cuma ile alakalı herhangi bir şey yazılmamış. Haberiniz insanları yanlış yönlendirebilir. Düzeltmesini yaparsanız iyi olur.

  2. özge dedi ki:

   böyle yağarsa haftayada tatil olur..