Malatya’da Kamyon Kasasında 206 Bin Adet Sigara Yakalandı

Malatya’da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin almış olduğu istihbarat doğrultusunda yapmış olduğu aramalarda kamyon kasasında karpuzların altında 206 bin adet kaçak...

Malatya’da Kamyon Kasasında 206 Bin Adet Sigara Yakalandı

  Malatya’da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin almış olduğu istihbarat doğrultusunda yapmış olduğu aramalarda kamyon kasasında karpuzların altında 206 bin adet kaçak sigara ele geçirildi.

  Malatya’da alınan ihbarlar doğrultusunda Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin yapmış olduğu trafik kontrollerinde durdurulan kamyonun kasasında karpuzların altında 206 bin adet kaçak sigara ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu açıklamada ihbar doğrultusunda arama noktalarında yapılan kontrollerde durdurulan kamyonun kasasında yapılan arama araçta bulunan karpuzların altında 206 bin adet çeşitli markalarda kaçak sigara ele geçirildi. Kaçak sigaranın ele geçirildiği kamyonda bulunan N.Ö. ve Y.O. isimli şahıslar polisler tarafından tutuklanarak gözaltına alındı.

  Yapılan açıklamada ayrıca vatandaşların desteğinin kaçakçılık ile mücadelede öneminin her geçen gün arttığını ve vatandaşların bu konuda daha duyarlı olarak 155 Polis İhbar Hattını ve Malatya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin ihbarlar için özel olarak tahsis etmiş olduğu 0422 322 31 12 numaralı telefon hattını kullanmalarının önem arz ettiğini belirtti.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. malatyalı dedi ki:

   ne yapalım tekel sigarası kaç para olmuş