Malatya’da Fuhuş Tuzağı İnternet

Malatya’da Fuhuş Tuzağı İnternet

  Malatya’da internet üzerinden fuhuş yaptıran internet sitelerine kimse dur demiyor.Bir çok vatandaşı dolandıran bu grup özgürce yayın yapmaya devam ediyorlar.

  malatya escort bayan

  Sondakika44 olarak bu konuya yer vermemizi sağlayan bir e-posta oldu.E-postayı bizler gönderen genç bayan kocasının internet üzerinden kadınlarla para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini bildirdi.

  Editör arkadaşlarımız müşteri gibi bu sitede yazan numaraları aramaya başladı.Ancak fuhuş yapan kadınların her numarayı açmamaları dikkatimizden kaçmadı.

  Kadınlar sadece 0532 , 0542 , 0535 gibi numaraları açıyorlardı.Telefonumuzu açan kadınlar ile konuşmaya başladık.Kimisi daha önceden parayı hesabıma yatır öyle birlikte olalım diye söylerken, bir kısım ise ilişki öncesi parayı vermemiz gerektiğini söylediler.

  Cinsel ilişki değil SEANS diye adlandırıyorlar…

  Görüştüğümüz , kadınlar seans başı 150 TL (herşey dahil) diye belirtip görüşme kendi evlerinde olur ise ekstradan 50 TL yada Malatya’da lüx otellerde olabileceğini ve oda masrafının bize ait olduğunu aktardılar.

  ‘Polisler bizi basarsa ceza almazmıyız’ diye sorduk….

  Eğer polis baskın yaparsa sevgilim deriz, iki sevgili aşk yaşayamaz mı diye kahkaha atan kadın ekledi, bizi Malatya’da herkes tanır korkmana gerek yok, otelde resepsiyondakiler de tanır biz devamlı müşteriyiz.

  Sizi 4 kere aradım ,başka numaralardan niye açmadınız?

  Canım arada bizi çoluk çocuk arıyor , çaldırıp kapatıyor adamın daha kontör alacak parası yok benim paramı niye versin, 532 , 545 , 535 gibi numaraları genelde zenginler kullanır.

  İstersen kavalye hizmeti de veriyoruz… Nasıl yani?

  Düğüne gidersin, bir açılışa gidersin sap sap gidecek halin yok yanında benim gibi güzel bir bayan ile gidince havan olur bir çok iş adamı ile beraber sevgili gibi tatile bile gitmişliğim var.

  Beni diğer mahalle karıları ile karıştırma….

  Ben sadece elit beylere hizmet veriyorum, ve fotoğraflarım yüzde yüz bana ait inanmıyorsan whatsapp kullanıyorsan şimdi sana canlı bir tane atıyım…

  *Bu bayan ile Malatya’da bir kafe’de  buluştuk ve detayları konuştuk haberimizin ilerleyen günlerdeki devamında yapılan konuşmaların içeriğinin kayıtlarını aktaracağız.

  Editör Notu: Bu haberi yapma sebebimiz , Malatya’da fuhuş sektörünün ne boyutlara geldiğidir.Emniyet yetkilileri bu konuda derhal bir önlem alıp, Türk aile yapısını tehdit eden bu tip ahlaki olmayan SEANSların önüne geçmelidir.Haberimizden sonra ONLİNE PEZEVENKlik hizmeti veren sitelerin kapatılıp kapatılmadığını da sizler ile paylaşacağız.

  Haberimizde kullandığımız ‘ PEZEVENK ‘ sözcüğü Türk Dil Kurumu’nun bu tip durumlar için uygun gördüğü kelimedir.

  pezevenktdk

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sanane kardeş diyor ki:

   SİZENE ALAN MEMNUN SATAN MEMNUN KİMSE KİMSENİN PARASINI ZORLA ALMIYOR MİLLETİN EKMEKİ İLE OYNAMAYINNNNNNNNNNNNNN

  2. Tuşat Gürkan diyor ki:

   Doğma büyüme bu memleketin çocuğu olarak yazıyorum size bunu haber olarak yayınlayarak emin olun sizde o insanlar kadar çirkinleştiniz Süleyman Demirel’in söylemlerini hatırlayın bu konunun üstüne

  3. Ziya diyor ki:

   Ahlak, haya kalmamamış. İslam’dan uzaklaşırsak başımıza daha çok şey gelecek. Sabah saat 2:40 çe deprem oldu bu bize bir uyarı! Allah diyor ben burdayım kendinizi toparlayın. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az.

  4. mehmet diyor ki:

   bende travestiyim ama malatyada travestilere gerekli önem verilmiyor

  5. soner diyor ki:

   aynen mehmet kardeşim bende travestiyim ama çevrem bana hiç saygı duymuyor :(

  6. okşan diyor ki:

   Küfür ve hakaret içeren mesajlar yayınlanmamaktadır.

  7. rıza azverdi diyor ki:

   bende travesti olmak istiyorum mehmet bey nasıl iletişime geçebiliriz ?

  8. goc burcu rustem diyor ki:

   rıza hanım bende bir travestiyim, malatyada gerçekten gereken ilgiyi ve saygıyı göremiyoruz, rahat bir şekilde işe çıkabileceğimiz bir caddemiz bile yoktur yetkililere sesleniyorum buna bir çözüm getirilsin lütfen :(

  9. Hasan Hüseyin Ahbaz diyor ki:

   polis hepsini tutukladı

  YORUM YAZ