Malatya’da Bir İlke İmza Attık

Malatya Devlet Hastanesinde İlk Kez Migren Ameliyatı Yapıldı. 10 Yıllık Migren Hastası Asuman Hanedar Yaklaşık 2.5 Saat’lik Başarılı Bir Ameliyatın Ardından Taburcu...

Malatya’da Bir İlke İmza Attık

  Devlet Hastanesinde İlk Kez Yapıldı. 10 Yıllık Hastası Asuman Hanedar Yaklaşık 2.5 Saat’lik Başarılı Bir Ameliyatın Ardından Taburcu Edildiği Öğrenildi.

  Tarafından Yapılan Migren Ameliyatı Malatya’da Bir İlk Oldu. İzmir’den Malatya’ya Gelen 10 Yıllık Migren Hastası Asuman Hanedar Malatya ’nde 2.5 Aaat Süren ve Kamera Sistemi İle Yapılan ’nın Ardından Ertesi Gün Taburcu Edildi.

  Malatya’da Bir İlke İmza Attık
  Op. Dr. Yaptığı Açıklamada; “İstanbul’ da bir çok ameliyat gerçekleştirdim. Bu ameliyatta başarı oranımız yüzde 85, 90 dır. Malatya’da da bir ilke imza attık” Dedi.

  Açıklamalarının Devamında; “32 yaşında Asuman Hanedar isimli 10 yıllık migren hastası, en çok aç kalamamak, rüzgarlı havada yürüyememek ve ataklarından dolayı dışarı çıkamamaktan şikayetçi. Son yıllarda bilimin gelişmesi ve yeni teknolojiler ışığında geliştirilen yeni yöntemlerle çaresiz denen hastalıklara çözüm bulunabilmektedir” İfadelerini Kullanarak. “Amerika’da 10 yıldır uygulanmakta olan Endoskopik Migren Ameliyatı ile ülkemizde migren hastalarını tedavi etmeye devam edeceğiniz, bu vesile ile Malatya’da ilklere imza atacağız Şeklinde Konuştu.

  Başarılı Geçen Ameliyat Sonrası Ertesi Gün Taburcu Olan Asuman Hanedar İse, “Kronik migren hastaları için yeni bir yöntem olan Migren ameliyatının Malatya Devlet Hastanesi’nde yapılması benim için bir dönüm noktası olacak” Dedi.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Onur Karaca dedi ki:

   Antalya ve Ankara’da yapılan dünya ilkleri ameliyatlardan sonra, Malatya’nın da böyle bir ilk yaşatması il halkımızı gerçekten çok sevindirdi. Başarıların devamını diliyorum.