MALATYA’da Belediyeler Partizanlık MI Yapıyor?

MALATYA’da Belediyeler Partizanlık MI Yapıyor? Merkez belediyeler başta olmaz üzere belediye çalışanlarının birer AK PARTİ üyesi gibi alanlara çıkıp siyaset yaptığı iddiaları...

MALATYA’da Belediyeler Partizanlık MI Yapıyor?

  MALATYA’da Belediyeler Partizanlık MI Yapıyor? Merkez belediyeler başta olmaz üzere belediye çalışanlarının birer AK PARTİ üyesi gibi alanlara çıkıp siyaset yaptığı iddiaları çok vahimdir.Özellikle ilçe belediyelerinde bize oy verirseniz köylerin yolunu asfalt yaparız, alt yapıyı geliştiririz vaatleri mide bulandırıcıdır.

  Belediyeler hiç bir kesimi gözetmeksizin hizmet yapar, Üyesi olduğu siyasi partileri yansıtmaz tüm insanlara hizmet eder PARTİZANLIK yapmaz.Belediyelerin imkanları kullanılıp organizasyonların yapılması belediye araçlarının şahsi çıkarların için kullanılması kabul edilemez bir durumdur.

  CHP’li Arguvan ve Hekimhan Belediyeleri de keza aynı şekilde davranış göstermektedirler.Özellikle Bize gelen ihbarlar neticesinde oy vermeleri karşılığında belediyelere taşeron statüsünde işe alınacakları belirtilmiştir.

  Malatya Büyükşehir’e bağlı tüm belediyeler kamuoyuna son 2 ayda kaç kişiyi işe aldıklarını ve ne kriterlere göre alındığını paylaşmalıdır ki MALATYA kamuoyu’nun içi rahatlasın.

  Bir diğer husus ise ESENLİK şirketi üzerinden son 2 ayda Kaç kişiye yardım fişi verilmiştir ?

  Belediye Başkanlarının bu hususta yaptığı açıklamalar olursa SONDAKİKA44.COM olarak yayınlamaktan memnuniyet duyarız, Bu konuda ilerleyen günlerde isim isim dosyalarımızı yayınlayacağız.

   

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Kerim dedi ki:

   şu dünya menfatini bırakın malatya için çalışın her kim belediyenin kaynaklarını çıkar için kullanıyorsa allah bin belasını verrsin

  2. mustafa dedi ki:

   korku sardı lan siz belediyeler millet sie tayip için verdi parelel ayağına aldınız her ilçeninde oy oranı aynı idi çakır porgalı gürkan sizin karaka kaşınızamı verildide şiştiniz Allah hesabını soracak özellikle büyük şehirden maskinin şatosundan vicdansızlar o çürük binaya dünyanın parasını harcadılar lüxs kapıyı söktü gitti daha lüksünü getieridi basri bey o binayı zaten yeni yapıştı