Malatya Zenginler Kulübü

Malatya Zenginler Kulübü

  Malatya siyasetinde gözlerden kaçan önemli bir husus var.Ak parti ve CHP milletvekili adaylarının aynı anda Malatya’nın sayılı zenginleri arasında yer alması siyaset ve paranın aynı doğrultuda mı hareket ettiği şüphelerini akıllara getiriyor.

  CHP ve Ak Parti seçim söylemlerinde halk için burada olduklarını bir çıkarlarının olmadıklarını dile getirseler de bu nokta Malatya halkına inandırıcı gelmiyor.Halkın oy verdiği isimlerin halktan kopuk yaşadıkları gerçeği Malatya’nın çok acı bir gerçeğidir.

  2 siyasi partininde düşüncesi biz ceketimizi koysak Malatya’lı nede olsa bize oy verecek.Malatya’lı ne Ak Parti’ye ne de CHP nin bu politikalarına muhtaç değildir.

  Malatyalının yanına seçimden seçime geliyorlar.

  Malatya’da insanlara korku siyaseti yapan CHP ve Ak Parti demokrasiye balta vurmaktadır.Halkın manevi duyguları ile oynayıp diğer aday ve partilerin oy kapma derdindeler.

  CHP: Alevi ve Sol seçmene bize oy vermezseniz oyunuz boşa gider.HDP’ye verilen oylar akp ye yarar.

  AKP:MHP ve Bağımsız adaylara oy verirseniz oyunuz boşa gider CHP’ye yarar.

  Oyunuz AK PARTİ ve CHP verirseniz esas BOŞA gider, Malatya’yı temsil etmeyen insanları meclise taşımak , işte bu oyunuzu BOŞA götürür.Malatyalılar artık uyanma vakti, çözüm üretemeyen politikacılara ihtiyacı yoktur.

  Veli Ağbaba, Öznur Çalık, Hulisi Porgalı, Bülent Tüfenkçi, Taha Özhan, Nurettin Yaşar ; mal varlıklarını Malatya kamuoyuna açıklasınlar, halk siyaseti yapıyorsanız bilelim ne kadar halktan yana yaşıyorsunuz.

   

  Haber: / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. yazıhanlı diyor ki:

   en zenginleri ağbaba ve çalık ikiside malatyada villalar dikiyor

  2. seyfi diyor ki:

   EVLERİNDE HAVYAR YEYİP BİZE DE GARDEŞ SİYASETİ YAPIYORLAR.

  3. mehmet levent diyor ki:

   Bir gün onlarda doyar. Bir avuç toprak herkese yeter…

  4. avukat44 diyor ki:

   sizde bağımsz adayı şehin oğlu mu torunumu onu destekledğinizi çzdm belkide onun kızının stesidir isryrsanz önce şehtn bşlyn o servetini açıkladın

  5. BEKİR ERDEM diyor ki:

   Bunlar halkı temsil ediyor mu halk siyasetin neresinde . Halk varmı

  6. messi diyor ki:

   gardaş ne pok yiyek biri değil hepsi aynı

  YORUM YAZ