Malatya Park AVM’de Taciz İddiaları

İddialara göre, Malatya’da faaliyet gösteren Malatya Park isimli alış veriş merkezinde 1 kadın müşteri AVM çalışanının cinsel saldırısına maruz kaldı. Malatya Park...

Malatya Park AVM’de Taciz İddiaları

  İddialara göre, Malatya’da faaliyet gösteren Malatya Park isimli alış veriş merkezinde 1 kadın müşteri AVM çalışanının cinsel saldırısına maruz kaldı.

  Malatya Park Alışveriş Merkezi Çalışanlarından (M.G)’nin Bayan Müşteriye Zorla Sarılmak ve Zorla Öpmeye Çalışmak Suretiyle Cinsel Tacizde Bulunduğu;Müşterinin Bağırması ve Çığlık Atması Üzerine Çalışanı M. G’nin Kaçarak Olay Yerinden Uzaklaştığı Öğrenildi. Yönetimin Müşterinin Şikayetçi Olmaması ve Konunun Örtbas Edilmesi Yönündeki Çabalarına Rağmen Bayan Müşterinin Şikayetçi Olduğu ve Olaya Savcılığın El Koydığu ve Soruşturmanın Devam Ettiği Öğrenildi.

  Kaynak : MalatyaHaberSitesi.com Özel Haber

  *Malatya Park yönetiminden olay ile ilgili bir açıklama gelirse haberimizde yer verilecektir.

  Haber: /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ömer dedi ki:

   karınızı kızınızı bu tip yerlere göndermeyin bugün o kardeşimize yarın bize bu tip ahlak düşmanı yuvalra karşı dikkatli olun

   1. Gül dedi ki:

    Karı kız mı?Üslubunu düzelt önce ve şunu da bil çözüm kadınları eve tıkmak değil erkeklerin artık adam olmayı öğrenmesidir.

  YORUM YAZ