Malatya Organize Sanayide Gaz Patlaması

Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikada gaz sıkışmasından dolayı patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada 1 işçi ağır yaralandı. Malatya’nın 2....

Malatya Organize Sanayide Gaz Patlaması

  Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikada gaz sıkışmasından dolayı patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada 1 işçi ağır yaralandı.

  Malatya’nın 2. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir fabrikada gaz sıkışmasından dolayı patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada fabrikada çalışan 36 yaşındaki işçi Hakan Elvermez ağır yaralandı. Ağır yaralanan Hakan Elvermez ambulansla önce Malatya Devlet Hastanesine kaldırılırken durumundan dolayı sonra İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezine sevk edildi. Olayda yaralanan Hakan Elvermez’in durumunun ciddi olduğu ve vücudunda yanıkların olduğu belirtiliyor.

  Çevredeki fabrikalardan da hissedilen patlamada fabrikada bulunan 300 işçi tahliye edildi. Patlama sonrasında olay yerine jandarma ekipleri geldi ve fabrikanın içi ve çevresi ile ilgili inceleme yapmaya başladı. Patlama ile ilgili soruşturma başladı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?