Malatya Kılıçdaroğlu Diyor

Malatya’lı CHP’liler Kemal KILIÇDAROĞLU Diyor. Malatya CHP‘lı Kurultay Delegeleri Oy Birliğiyle Genel Başkan KILIÇDAROĞLU‘nu Destekledikleri Açıkladılar. CHP Malatya İl Başkanı Enver KİRAZ...

Malatya Kılıçdaroğlu Diyor

  ’lı ’liler Kemal KILIÇDAROĞLU Diyor.

  ‘lı Delegeleri Oy Birliğiyle Genel Başkan KILIÇDAROĞLU‘nu Destekledikleri Açıkladılar. CHP Malatya İl Başkanı Enver KİRAZ 12 Delegenin Tamamı Genel Başkanımızı Destekliyor Oy Birliği Olması Ve Tüm Delegelerin Aynı Görüşte Olması Sevindirici Dedi.

  5 ve 6 Eylül Tarihlerinde Yapılacak Olan 18. Olağanüstü Kurultay Çalışmaları Son Hız Devam Ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ve Muharrem İNCE‘nin Adaylığıyla Gerçekleşecek Kurultay  Malatya Delegelerinin Tamamı Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU’nu Desteklediklerini  Açıkladılar.

  Kurultay Öncesi CHP‘de Soğuk Rüzgarlar Eserken Kurultay’da Neler Olacağı ve Neler Yaşanacağı Merakla Bekleniyor. Önümüzde’ki Günlerde Kulisler’de AK Partinin Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleştirilen Kurultayı ve Soğuk Rüzgarların Estiği CHP’nin Gerçekleştireceği Kurultay Konuşulacak Gibi.
  kaynak

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Halil Ergun dedi ki:

   Malatya isteğiyle özgür olarak seçimini yaptı hayırlısı olur inşallah.

  2. Gamze dedi ki:

   Malatya ilimizden de beklenen buydu sayın Kılıçdaroğluna hayırlı olsun.

  3. Serhat dedi ki:

   Hayırlısı ne ise o olsun…

  4. Mehmet Said dedi ki:

   Muharrem İnce’yi destekliyorum. Sağlam bir başkan ve etkili muhalefet olabilecek isim olduğunu düşünüyorum

  5. kutay dedi ki:

   Haklarinda hayirlisi olsun