Malatya İnönü Stadı Tadilat Edildi

Malatya Arena Stadının yeni sezona yetişmemesinden dolayı Yeni Malatya Sporun ilk maçı için İnönü Stadında tadilat yapıldı. TFF nin standartlarına uygun olarak...

Malatya İnönü Stadı Tadilat Edildi

  Malatya Arena Stadının yeni sezona yetişmemesinden dolayı Yeni Malatya Sporun ilk maçı için İnönü Stadında tadilat yapıldı. TFF nin standartlarına uygun olarak yapılan tadilattan sonra stad Yeni Malatya Sporun ilk maçı olan 1461 Trabzonspor maçına yetişti.

  Yeni Malatya Sporun şampiyon olarak bir üst lig olan PTT 1. Ligdeki maçlarında kullanılmak için yapılan Yeni Malatya Sporun yeni stadı Malatya Arena Stadının lige yetişmemesinden dolayı İnönü Stadında ilk maç için tadilat yapıldı. TFF’nin talep ve standartları çerçevesinde yapılan tadilatlarda stadın ön cephe sıvası, su yalıtımı, tribünlerin boyanması, merdivenlerin tadilatı, lavabo ve tuvaletlerin yenilenmesi, acil çıkış kapısının yenilenmesi, stadın elektrik aksamlarının yenilenmesi gibi çalışmalar yapıldı.

  Yapılan tadilat çalışmalarından sonra Yeni Malatya Sporun PTT 1. Liginde 1461 Trabzonspor ile yapmış olduğu ilk maçında maçı 1-0 kaybetti.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?