Malatya Çok Büyük Yatırımlar Aldı

Malatya Çok Büyük Yatırımlar Aldı

  AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı , Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkci’den Oluşan Heyet Yeni Valisi ’ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

  Malatya, İktidarları Döneminde Çok Önemli Yatırımlar Aldı Diyen AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık Yaptığı Açıklamada “Yeni göreve başlayan Sayın Malatya Valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah yüce Rabbim çok güzel hizmetler yapmaya size vesile kılar. Çok büyük illerde valilik yaptınız. Yeni bir büyükşehirde görev yapacaksınız. İnşallah tecrübe paylaşımlarınızla, Malatya‘nın ekonomi, sağlık ve ulaşımına yapılacak yatırımlar olmak üzere sosyal ve kültürel alanlara da katkınız olacaktır. Malatya, AK Parti iktidarları döneminde çok önemli yatırımlar aldı. Bunda yöneticilerimizin de çok büyük katkıları oldu” Şeklinde İfadelere Yer Verdi.

  Malatya Güzel Bir Şehrimiz Diyen Süleyman Kamçı İse Yapılan Ziyretten Memnun Olduğunu Belirterek “Malatya güzel bir şehrimiz. Valilerin öncelikli görevi güvenliği sağlamak. Ancak Malatya güvenli bir şehir. O noktada da bize normal kamu hizmetlerinin yürütülmesi ve ekonomiyi daha da canlandırmak düşüyor. Malatya’mız ekonomide iyi bir yolda. Gönül istiyor ki, ekonomisi çok daha iyi seviyelere gelsin. Bu sene nın olmaması Malatya’da olumsuzluk yaşandı. İnşallah gelecek yıllarda kayısımız olur ve ekonomimiz daha iyi noktalara gelir” Dedi.

  Haber: / / / / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ