Malatya Asayiş Olayları

Malatya Asayiş Şube Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada, Bir Evden Hırsızlık ve Bir İş Yerinde Bıçaklı Yaralama Olayı Meydana Geldi. Olay 1 19.10.2014...

Malatya Asayiş Olayları

  Asayiş Şube Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada, Bir Evden Hırsızlık ve Bir İş Yerinde Bıçaklı Yaralama Olayı Meydana Geldi.

  Olay 1
  19.10.2014 günü saat 03.10 sıralarında İlimiz Cirikpınar Mahallesinde bulunan müstakil evden hırsızlık olayı ile ilgili olayın şüphelisi E. K. isimli erkek şahıs ikamet içerisinde suçüstü yakalanmıştır. Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcısından alınan talimatlar doğrultusunda, şüpheli E. K. isimli şahıs hakkında tanzim edilen evraklar ile birlikte 19.10.2014 günü Mevcutlu olarak çıkarıldığı Nöbetçi Mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Denildi.

  Olay 2
  Şık şık Mahallesinde bulunan bir işyerinde şüpheli şahıslar Ö. İ. , F. K. , E. Y. ve Y. A. alkol almakta iken yanlarına gelen Müşteki H. K. isimli erkek şahıs ile işyeri sahibi Ö. İ. isimli şahıs arasında dükkân satışı ile ilgili çıkan tartışma sonucu çıkan kavgada Müşteki H. K. iki yerinden bıçaklanarak hayati tehlike kaydıyla Turgut Özal Tıp Merkezi Araştırma Hastanesine kaldırılmıştır. Şüpheli şahıslar Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerince suç aletleri ile beraber yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli şahıslardan Ö.İ. tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Şeklinde Açıklama Yapıldı.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?