Malatya Anadolu’ya İyi Bir Örnektir

Malatya Uluslar Arası Film Festivaline Katılan Sinema Sanatçısı Selda Alkor Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı Ziyaret Etti. Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren İle...

Malatya Anadolu’ya İyi Bir Örnektir

  Uluslar Arası Film Festivaline Katılan Sinema Sanatçısı Büyükşehir Belediye Başkanı ’ı Ziyaret Etti.

  Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren İle Birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı Ziyaret Eden Sinema Sanatçısı Selda Alkor Yaptığı Açıklamada Malatya Anadolu’ya İyi Bir Örnektir Dedi.

  Malatya’ya Daha Önce de Geldiğini Belirterek, Malatya’yı Çok Sevdiğini Söyleyen Selda Alkor Yaptığı Konuşmada; “Malatya Büyükşehir Belediyesinin ne destek olması beni çok mutlu etti. önümüzdeki süreçlerde hak ettiği yere gelecektir. Yeter ki sizler sanata destek verin. Festivalin kalitesi ve çizgisi şuan beklenilen noktada. Daha da iyi yerlere gelecektir. Bu anlamda Malatya Anadolu’ya iyi bir örnektir” İfadelerini Kullandı.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır İse; “Festivalimiz izleyicilerle sinema oyuncularını bir araya getirerek farklı bir hava yaratıyor. Festivalimizi her geçen yıl daha kaliteli hale getiriyoruz. Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu ediyor” Şeklinde Konuştu.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Sinema Sanatçısı Selda Alkor’a ve Kayısı Kristali Hediye Etti.

  Haber: / / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ