KOM’dan Cinsel Hap Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğüne Bağlı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinde Bir İş Yerine Yapılan Operasyonda 13 Bin 404 Adet Cinsel...

KOM’dan Cinsel Hap Operasyonu

  Malatya Emniyet Müdürlüğüne Bağlı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinde Bir İş Yerine Yapılan Operasyonda 13 Bin 404 Adet Uyarıcı ve 515 Adet Ele Geçirilmiştir.

  Malatya Emniyet Müdürlüğü Resmi Web Sitesinde Yaptığı Açıklamada; İlimiz genelinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görev alanına giren suçlarla alakalı olarak yapılan çalışmalar neticesinde;

  Olay 1:
  B.Ç. ve F.Ç. isimli şahıslara ait iş yerinde yapılan aramada çeşitli markalarda 13.404 adet cinsel içerikli hap, 515 adet sprey ve 649 adet boş kutu ve yapışkan etiket ele geçirilmiştir.

  Şahıslar hakkında 5607 SKM (Gümrük Kaçağı Cinsel İçerikli Hap) suçundan yasal işlem yapılmıştır. Denildi.

  Olay 2:
  Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri görevlilerince 18.03.2015 tarihinde İlimiz Dabakhane Mahallesi Halep Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan Ö.A. isimli şahsın yapılan kaba üst aramasında şahsa ait 3 poşet içerisinde toplam 2.444 adet cinsel içerikli hap ele geçirilmiştir.

  Ö.A. isimli şahıs hakkında 5607 SKM (Gümrük Kaçağı Cinsel İçerikli Hap) suçundan yasal işlem yapılmıştır.

  Şüphelinin yapılan UYAP sorgulamasında; 4 adet parada sahtecilik, 1 adet iftira, 2 adet hırsızlık, 1 adet mala zarar verme ve 1 adet konut dokunulmazlığını ihlal suçlarından kayıtlarının bulunduğu tespit edilmiştir.

  Haber: / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?