Kanal D Kısmetse Olur Son Bölüm İzle – Kısmetse Olur Kim Elendi – Konya Haberleri

Kanal D Kısmetse Olur Son Bölüm İzle – Kısmetse Olur Kim Elendi  – Konya Haberleri

Kanal D de yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi? Kısmetse Olurun hafta finalinde neler yaşandı? Aşkı ve evliliği arayan 7 erkek ve 7 kadın katılımcı arasında neler oluyor? İşte Kısmetse Olur hakkında tüm merak ettikleriniz.

Muhteşem Bir Düğün ve Büyük Ödül!

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak. Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ Pazartesi 12:45’te Kanal D’de yayınlanıyor.Kısmetse Olur Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Siz de katılın, siz de kazanın!

Kısmetse Olur kim elendi programına katılıp hem hayatının aşkını bulmak hem de muhteşem ödüllere sahip olmak için yapılacak tek şey ise, www.kanald.com.tr adresindeki “Kısmetse Olur ” başvuru formunu doldurmak ve yarışmacı adayı olmak. Siz de katılın, siz de kazanın!

Kısmetse Olur Başvuru Formu için TIKLAYIN!

Evlilik yolunda ilerleyen adaylar, özel olarak tasarlanmış iki ayrı evde günde 12 saat geçirecekler ve haftanın birincileri para ödülü kazanacak.

Her hafta bir gelin ve bir damat adayının evlilik hayallerine veda edeceği programda, elenenlerin yerlerine yepyeni adaylar gelecek ve evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmeyecek.

Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ 5 Ekim Pazartesi saat 12:45’de Kanal D’de başladı.Kanal D Kısmetse Olur Yeni Son Bölüm İzle Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan hemen Yazabilirsiniz.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ