Kış Mevsimi Hazırlıkları Başladı

Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla, Malatya Büyükşehir Belediyesi koordinatörlüğünde 13 ilçe belediyesi tarafından kış mevsimi hazırlıklarına başlandı. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri...

Kış Mevsimi Hazırlıkları Başladı

  Yaklaşan mevsimi dolayısıyla, Malatya koordinatörlüğünde 13 ilçe belediyesi tarafından mevsimi hazırlıklarına başlandı. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri başkanlığında bir toplantı yapılarak, kış mevsimi için alınacak önlemler konuşuldu.

  15 Ekim Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen’in yanı sıra ilgili daire başkanları ile ilçe belediye başkan yardımcıları ve teknik personeller katıldı.

  Kış mevsiminde alınacak tedbirlerle ilgili durum değerlendirilmesi yapılan toplantıda kar yağışının ardından başta merkez olmak üzere ilçe ve mahalle yollarının açık tutulabilmesi ve ulaşımda aksama olmaması için planlamalar, araç-gereç parkı, kriz merkezi ve çalışacak personeller hakkında çeşitli analizlerin Yapıldığı Belirtildi.

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, vatandaşların kış mevsiminde özellikle çalışmaları sırasında olumsuz etkilenmemeleri için hazırlıklara şimdiden başladıklarını İfade Ederek.

  Kış mevsiminde karla mücadele çalışmalarını ilçe belediyeleriyle birlikte koordineli bir şekilde yapacaklarının altını çizen Emecen, “Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve ilçe belediyelerimizin ekiplerinin sahada nasıl çalışacağı, nasıl koordine edileceği başlıklı birçok konuyla ilgili 13 belediyemizden başkan yardımcıları ve ilgili teknik personelin katıldığı çalışma toplantısı yapıyoruz. Açıklamalarında Bulunuldu.

  Toplantıda kış mevsimi ile ilgili hazırlıklar hakkında konuştuk. Sahada yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Tek bir yerden kumanda edilecek şekilde bir organizasyon planlıyoruz. İyi bir planlamayla karla mücadele çalışmalarında başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?