Kendine ” Hızır’ım ” Diyen Dolandırıcı Tutuklandı

Malatya’da insanlara kendini Hızır Aleyhisselam olarak tanıştırarak insanlardan para isteyen dolandırıcı asayiş ekiplerince tutuklanarak gözaltına alındı. Malatya’da sokaklarda dolaşarak kendisini Hızır Aleyhisselam...

Kendine ” Hızır’ım ” Diyen Dolandırıcı Tutuklandı

  Malatya’da insanlara kendini Hızır Aleyhisselam olarak tanıştırarak insanlardan para isteyen dolandırıcı asayiş ekiplerince tutuklanarak gözaltına alındı.

  Malatya’da sokaklarda dolaşarak kendisini Hızır Aleyhisselam olarak insanlara gösteren dolandırıcı vatandaşları durdurarak onlardan para istedi. Çevredeki vatandaşların polise ihbar etmesi üzerine Malatya Emniyet Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahısın kendisini insanlara mehdi olarak ta tanıttığı tespit edildi.

  Yakalanan dolandırıcı E.Ö. tutuklanarak nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Şahıs nöbetçi mahkemece tutuklanarak Malatya E Tipi cezaevine gönderildi.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. ahmet dedi ki:

   azizhan bayrak dolandırıcıdır, çinden ürün getireceğim diye beni dolandırdı başka dolandırdıkları varsa lütfen bana ulaşsın şahıs bilecikli olup hala türkiye de, bende tüm bilgileri var adamı şuan mahkemeye verdim benim gibi parasını kaptıranlar söylesin tüm bilgilerini vereyim içeride çürüsün namussuz.

   azizhan bayrak çin dolandırıcı

   1. Ali dedi ki:

    Merhabalar, şahıs beni de dolandırdı, bana da yol gösterirmisiniz, bende dava açmak istiyorum kendisine

   2. Merhabalar, ahmet bey başınızdan geçen olayı belgeleri ile beraber admin@sondakika44.com ‘a mail atarsanız bu konuyu seve seve gündeme getiririz.