Kayseri – Malatya Karayolunda Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Kayseri – Malatya karayolunda polis ekiplerinin yapmış olduğu aramada iki araçtan 20 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Arama yapılan araçta kaçak...

Kayseri – Malatya Karayolunda Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Kayseri – Malatya karayolunda polis ekiplerinin yapmış olduğu aramada iki araçtan 20 bin paket ele geçirildi. Arama yapılan araçta kaçak sigaraların yanı sıra bir adet ruhsatsız tabanca ve mermi ele geçirildi.

  Kayseri Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin Kayseri – Malatya karayolu üzerinde yaptığı uygulamada H.K. isimli şahısın kullandığı araç durduruldu. H.K. nın bulunduğu araç durdurulmadan önce şahısın telefonla başka bir şahısa ” Gelmeyin!” diyerek uyardığı belirlendi. Polis ekipleri H.K. nın bulunduğu aracı durdurmadan önce takip ederek 100 metre ileride terk edilmiş bir araç ele geçirildi. Ele geçirilen araçta 20 bin paket kaçak sigara ele geçirilirken, diğer araçta bir adet ruhsatsız silah, bir şarjör ve 20 adet mermi ele geçirildi.

  Yapılan arama sonucu ele geçirilen silah adli emanete teslim edilirken, H.K. ve H.Ü. isimli şahıslar tutuklanarak gözaltına alındı.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?