Kayıp Kadın Halen Bulunamadı

Kayıp Kadın Halen Bulunamadı Malatya‘da üç hafta önce eşi ile kavga ederek evini ve üç çocuğunu terk eden Derya Bilik‘ten halen haber...

Kayıp Kadın Halen Bulunamadı

  Kadın Halen Bulunamadı

  Malatya‘da üç hafta önce eşi ile kavga ederek evini ve üç çocuğunu terk eden ‘ten halen haber alınamıyor.

  Eşi Mehmet Bilik ile kavga ettikten sonra evini terk ederek kayıplara karışan Derya Bilik‘ten 24 Mart gününden beri haber alınamıyor.

  12, 10 ve 3,5 yaşlarındaki üç çocuğu ile yalnız kalan eş Mehmet Bilik eşiyle tartıştıktan sonra eşinin evdeki eşyalara zarar verdiğini ve o gün yemek yemediğini belirtti. Mehmet Bilik eşine ertesi gün market alışverişi için para bıraktıktan sonra evden ayrılıp işe gittiğini ve birkaç saat sonra komşularının eşi Derya Bilik‘in evi terk ederek gittiğini söylediğini belirtti. Kız kardeşine yapamadığını yazan mektup bırakarak evi terk eden Derya Bilik‘in nefes darlığı nedeni ile günde bir defa Turgut Tıp Merkezinde tedavi gördüğünü belirten eş Mehmet Bilik eşinin başına ne geldiğini bilmediğini ve merak ettiğini belirtti.

  Çocuklarınında annelerini özlediğini belirttiği Derya Bilik‘in arama çalışmaları polis ekipleri tarafından devam ederkenMehmet Bilik kayıp Derya Bilik‘i görenlerin emniyeti arayarak yardımcı olmalarını rica ediyor.

  Haber: / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ