Kalpli Yüzük Modelleri ve Özellikleri

Kalpli Yüzük modellerinden birine Mortaki farkıyla sahip olun, farkımız farkınız olsun. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve uygun...

Kalpli Yüzük Modelleri ve Özellikleri

  kalpKalpli Yüzük modellerinden birine Mortaki farkıyla sahip olun, farkımız farkınız olsun. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve uygun fiyatlarda en şık yüzük modellerine anında sahip olmak olacak.

  Bir aşkın, sevgi dolu koca bir kalbin ifade edilmesi; romanlarla, şiirlerle olduğu kadar alınacak bir hediye, takılacak bir aksesularla da mümkündür. Sizler de aşkınızı en güzel biçimde sevdiğiniz kişiye göstermek istiyor, sevgi dolu kalbinizi aksesuarlara da yansıtmak istiyorsanız; mortaki.com olarak sizler için hazırladığımız kalpli yüzük modelimize hemen bir göz atmalısınız.

  Yüzük tasarımı; alçak gönüllü bir kalbin büyük ve sonsuz aşkını, en güçlü biçimde ifade etme amacıyla yapılmıştır. Sevginizin, aşkınızın bir ömür boyu sürecek olmasını en somut biçimde gösterebileceğiniz bu modeli, sevdiğinizin de daima yanında taşıyarak hem sizlerin varlığını sürekli olarak hissetmesini hem de şıklığına şıklık, zarafetine zariflik katmasını sağlayabilirsiniz. 925 ayar rose altın kaplama olan yüzük modeli için isim yazdırma fırsatını da değerlendirerek, bir ömür boyu taşınacak olan yüzüğün sadece size özel olduğunu kat be kat hissedebilirsiniz. İster kendi isminizi yazıp sevdiğinize hediye edebilir, isterseniz de sevdiğinizin ismini yazdırıp kendiniz kullanabilirsiniz.

  Rose altın kaplama modellerinin haricinde aşkınızı daha farklı biçimde ifade etmek isterseniz; 8 ayar altın kalp yüzük, 18 ayar rose altın yüzük, 18 ayar beyaz altın kalp yüzük, 18 ayar altın kalp yüzük, 925 ayar siyah rodyum kaplama gümüş kalp yüzük, 14 ayar beyaz altın kalp yüzük, 14 ayar beyaz altın kalp yüzük, 14 ayar altın kalp yüzük, 14 ayar rose altın kalp yüzük, 925 ayar altın kaplama gümüş kalp yüzük, 8 ayar rose altın kalp yüzük, 8 ayar beyaz altın kalp yüzük, 8 ayar altın kalp yüzük, 18 ayar rose altın kalp yüzük, 18 ayar beyaz altın kalp yüzük ve 18 ayar altın Kalpli Yüzük modellerinden ilham alabilirsiniz.

  Kalpli Yüzük Modeli Özellikleri

  Mortaki olarak aşkınızın büyüsünü en güzel biçimde yansıtabileceğiniz ve sevdiklerinizi en farklı biçimde mutlu edebileceğiniz kalp yüzük modelleri birçok kaplama ve ayar özelliklerinde, çok uygun fiyatlarda sizlerin beğenisine sunulmuştur. Satın almak istediğiniz kalp yüzük modelinin özellikleri arasında;

  • 1,44 gram ağırlında olması,
  • 925 ayar rose altın kaplama gümüş yüzük olması,
  • 43 TL fiyatlarda satın alabilinecek olması,
  • 1-2 iş günü içinde üretilmesi,
  • İstediğiniz materyalin kullanılabilmesi ve isim yazdırılabilmesi,
  • 69 Tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatınından yararlanabilmesi, yer almaktadır.

  Sevdiğinizin kendini en özel hissetmenisi sağlayacak kalp yüzük modellerini, sevdiğinizin parmak ölçülerinde sipariş edebilir; herhangi bir sıkıntıyla karşılaştığınız durumda, sorunlarınıza anında çözüm getirmek için 7/ 24 sizler için sunulan müşteri destek hattı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Sadece sevdikleriniz için de değil, şıklığınızda son trendi yakalamak ve farklı bir takıyla şıklığınızı en zarif modelle tamamlamak istediğinizde de internet sitemizi ziyaret ederek kalp yüzük modelimize en uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Birçok kaplama ve ayar özelliklerine göre değişen fiyatlarda bulunan kalp yüzük modeline, en uygun fiyatlarda ve cazip ödeme seçenekleriyle Mortaki’nin sunduğu avantajlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Kalpli Yüzük modellerinden birine Mortaki farkıyla sahip olun, farkımız farkınız olsun. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve uygun fiyatlarda en şık yüzük modellerine anında sahip olmak olacak.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?