Kamilkoç Artık Malatya’da

Malatya’nın büyükşehir olmasının ardından Malatya’ya büyük otobüs firmalarının da yavaş yavaş gelmeye başladığı görüldü. Türkiye çapında büyük yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizmin...

Kamilkoç Artık Malatya’da

  Malatya’nın büyükşehir olmasının ardından Malatya’ya büyük otobüs firmalarının da yavaş yavaş gelmeye başladığı görüldü. Türkiye çapında büyük yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizmin Malatya’da şube açmasının ardından ikinci olarak da Turizm Malatya‘da şubesini açarak Malatya ve Doğu Anadoluda hizmet vermeye başladı.

  Malatya’da yerel bir firmayı alarak MAŞTİ’de şubesini açan Kamil Koç’un açılış törenine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Kamil Koç Turizmin Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç katıldı.

  MAŞTİ’deki açılış töreninde konuşan Genel Müdür Kemal Erdoğan Doğu Anadolunun bu yıl kndileri için odak bölgesi olduğunu belirtirken bu noktada Doğu Anadoluya açılış kapısı olarak Malatya’nın olduğunu belirtti. Kemal Erdoğan yaptığı konuşmada bu yıl Malatya ile birlikte 15 ile hizmet vereceklerini ve bu sayede çalışan sayılarının 1500’e kadar arttığını belirterek onur duyduklarını belirtti.

  Otobüs filosunun 150 adete yakın büyüyeceğini belirten Kemal Erdoğan bu sayının 25 adetinin Malatya’ya hizmet vermesinin planlandığını belirtti.

  Konuşmanın ardından Vali Süleyman Kamçı Türkiye’nin köklü ve büyük firmalarından Kamil Koçun Malatya’ya girmesinin Malatya’daki taşımacılığın kalitesini yükselteceğini belirterek kurdeleyi kesti.

  Kurdelenin kesilmesinden sonra Kamil Koç Malatya seferlerine başlamış oldu.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?