İzmit’te Evlilik Okulu 112 Mezun Verdi

İzmit’te Evlilik Okulu 112 Mezun Verdi İzmit‘te Şubat ayında başlatılan “Evlilik Okulu” projesi 112 çiftini mezun etti. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat...

İzmit’te Evlilik Okulu 112 Mezun Verdi

  ’te 112 Mezun Verdi

  İzmit‘te Şubat ayında başlatılan “Evlilik Okulu” projesi 112 çiftini mezun etti. İzmit Belediye Başkanı Dr. ‘ın projelerinden olan “Evlilik Okulu” projesinin çok önemli olduğunu belirten yetkililer evlilik okulunda evlilik adayı çiftlere iletişim, hukuk ve sağlık alanında eğitimler verildiğini belirtti. Evlilik okulu çiftlere evlilik öncesi mutlu ve huzurlu bir evlilik için rehberlik ederek evlilik hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirtiyorlar.

  Yetkililer evlilik okuluna devam eden çiftlerin nikahlarını İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın kıyacağını belirten yetkililer evlilik okuluna sadece evlenecek çiftlerin değil evli olan çiftlerin de katılabileceğini belirtti.

  Evlilik okuluna katılan çiftler neşe ve eğlence dolu eğitimler sonunda çiftlerin birbirlerinin artı ve eksi yönlerini tanıma imkanı bulduklarını belirtirken İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a bu projeyi başlattıkları için teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?