İzmir’de Malatya Fırtınası

Bu Yıl 83. Düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarın’da Malatya Fırtınası Esmeye Devam Ediyor. İzmir 83. Enternasyonal Fuarında Onur Konuğu Olan Malatya, Kervansaray‘ı Büyük...

İzmir’de Malatya Fırtınası

  Bu Yıl 83. Düzenlenen Enternasyonal Fuarın’da Fırtınası Esmeye Devam Ediyor.

  İzmir 83. Enternasyonal Fuarında Onur Konuğu Olan Malatya, ‘ı Büyük İlgi Gördü. 7 Eylüle Kadar Devam Edecek Fuar’ın Malatya Standı 870 Metrekare Bir Alanda Malatya İlçelerinin Yanı Sıra Kurum ve Kuruluşların Açtığı Stantlarda, Başta Olmak Üzere Malatya’da Yetiştirilen Ürünler İle Malatya’nın Tarihi, Turistik ve Ekonomik Yönlerini Anlatan Broşürler Dağıtılıyor.

  Özellikle ve Stantlarını Ziyaret Eden Misafirlere Kuru Kayısı İkram Ediliyor. Malatya Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kurum ve Kuruluşların Katkıları İle Hazırlanan Malatya Standı Battalgazi ilçesindeki Silahtar Görünümünde Düzenlenmesi Standa Ayrı Bir Renk Katıyor ve Misafirlerin İlgisini Çekiyor.

  Malatya Standını Ziyaret Eden Yabancı Misafirlere, Malatya Vali Yardımcısı Mehmet Özel ile Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın Kuru Kayısı İle İçli Köfte’nin Yanı Sıra Malatya’nın Yöresel Lezzetlerini İkram Ettiler.

  İnönü Üniversitesine Ait Olan Stand’da Turgut Özal Tıp Merkezi Tanıtıldı. Malatya Part AVM, Hilton ve Kavuklar Grubununda Yer Aldığı Fuar 7 Eylüle Kadar Devam Edecek.

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Tufan dedi ki:

   İzmirde olsak giderdik bu tip etkinlikler hoşuma gidiyor 🙂

  2. Orkun dedi ki:

   fuar gerçekten çok etkileyiciydi malatya hakkında daha somut bilgiler edindim.

  3. Cihan dedi ki:

   Genelde bu etkinliklerin istanbulda yapılması diğer şehirde olanların gidememesine neden oluyor. Keşke tüm şehirlerde aynı anda olsa

  4. Mehmet Said dedi ki:

   Malatya bir dünya markası olarak her yerde tanıtılmalı. Güzel bir etkinlik olmuş