isyerlerim.com sayesinde aradığınız müşteri kitlesini bulun

‘Türkiye’nin en aktif firma rehberiyiz.‘ sloganıyla 7 Temmuz 2015 senesinden bu yana faaliyette olan isyerlerim.com ; aralıksız hizmete devam ediyor. Binlerce üye, yüzlerce...

isyerlerim.com sayesinde aradığınız müşteri kitlesini bulun

  Türkiye’nin en aktif firma rehberiyiz.‘ sloganıyla 7 Temmuz 2015 senesinden bu yana faaliyette olan isyerlerim.com ; aralıksız hizmete devam ediyor.

  Binlerce üye, yüzlerce kayıtlı firma ile büyümeye devam ediyor. Sitemize üye olmak kaydıyla; firmanızın profil kaydını yaptırabilir, ilanlarınızı ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizi, kampanya haberlerinizi yayınlayabilirsiniz.Yıllık 19 TL‘den başlayan üyelik fırsatları ile, anında kaydınızı yapın ve kullnmaya başlayın.

  isyerlerimBunun yanı sıra; firma rehberimiz sektörlerin tüm ihtiyaçlarna hitap edecek hazır web sitesi paketlerini de hizmetinize sunmaktadır. 11 farklı sektörde, 35 farklı hazır web sitesi yazılımları ile tasarım ve fonksiyonel zevkinize göre 2 günde teslim edilecek web sitesi paketlerini inceleyebilirsiniz.

  Her gün binlerce ziyaretçi ve aramıza katılan onlarca firma ile büyümeye devam ediyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Standart firma rehberinden daha aktif bir hizmet anlayışının sizde farkına varacaksınız. Günümüzün en büyük sektör gerekliliklerinden birisi şüphesiz internet ortamında ticari faaliyetlerinizi sadece çevrenizle kalmayıp, tüm yurda reklam ve tanıtımını yapabilmek.

  Gelişen rekabet ortamından dolayı, özellikle internet üzerinden işlerini geliştirmeye çalışmayan firmalar,diğerlerine kıyasla daha pasif ve az gelirli olarak faaliyetlerine devam ediyorlar. Bu sebeple; internet üzerinden daha çok kişiye ulaşmak, daha çok kişiye ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmek ciddi anlamda finansal alanda gelişmenize yardımcı olacaktır.

  siteleri bu alanda, firmalarımızın internet ortamındaki kurtarıcıları niteliğindedir. Firma rehberi sitelerine kayıt olarak , hem iletişim bilgilerinizi, hem ürün ve hizmetlerinizi hemde ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

  İşte bu rehber siteleri arasında; 2,5 yıldır aralıksız faaliyet gösteren İsyerlerim.Com en aktif ve en kaliteli rehber sitesi olarak göze batmaktadır.

  Üstelik, isyerlerim.com sadece rehber hizmeti değil; sektörlerde birçok firmanın ihtiyaç duyduğu hazır web sitesi paketleri ile uygun fiyata kaliteli hizmetlerine devam ediyor.

  Haydi, şimdi firma rehberine üye olun , aramıza katılın!

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?