İstihdam Fuarı Çalışmaları Tamamlandı

İstihdam Fuarı Çalışmaları Tamamlandı

  Malatya Kültür A.Ş Genel Müdürü İstihdam Fuarı’nın 17-19 Ekim Tarihleri Arasında Açılacağı ve Vatandaşlara Danışmanlık Hizmetlerinin Verileceğini Belirtti.

  Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın Yaptığı Açıklamada ” İş adamlarına eleman bulma noktasında yardımcı olmak için İş Kur ile birlikte düzenleyeceğimiz fuardaki temel hedefimiz, yetenekli eleman sıkıntısı yaşan firmalara eleman temin etmektir. İşveren ile iş arayanları buluşturacağız” Dedi.

  Sabri Akın Açıklamasında “Gençlerimizin geleceğe yönelik planları ve nasıl iş sahibi olabilmeleri konusunda yardımcı olunacağı fuarda bir nevi danışmanlık hizmeti de verilecektir. Hem iş arayan vatandaşlara, hem de nitelikli eleman arayan firma ve iş adamlarına yardımcı olmak istiyoruz” İfadelerini Kullandı.

  Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, İş Kur işbirliği ile düzenleyecekleri İstihdam Fuarı’nın 17-19 Ekim tarihleri arasında İnönü Caddesi Merkez Bankası yanındaki sanat sokağı sergi bölümünde açılacağını belirtti.

  Üniversitede okuyan ve ileride kendi alanıyla ilgili iş alanlarını araştırmak isteyenlere de fuarda yardımcı olunacağını belirtildi.

  Haber: / / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ