İşte Benim Stilim Ünlülerin Kadrosunda Kimler Var?-Sürpriz İsimler Belli Oldu- İş Haberleri

İşte Benim Stilim Ünlülerin Kadrosunda Kimler Var?-Sürpriz İsimler Belli Oldu- İş Haberleri

TV8 in merakla izlenen ve yarışmacıların hareketleriyle seyircilerin ilgisini çektiği moda yarışması İşte Benim Stilim programı All Starın bitimiyle birlikte İşte Benim Stilim Ünlüleri başlatma kararı aldı. İşte Benim Stilim Ünlülere kimler katılacak? İşte Benim Stilim Ünlülerin kadrosu belli oldu mu? İşte Benim Stilim Ünlüler hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde… 


 TV8’in yeni yılda yayınlanacak olan programı ”İşte Benim Stilim Ünlüler”in ilk isimleri belli olmaya başladı.İşte bomba isimler;

İşte Benim Stilim Ünlüler Kadrosu 2016 Yarışmacıları Açıklandı Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstleneceği, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun bulunacağı programda yarışacak olan ilk isimler belli oldu.Survivor 2014 ve Survivor All Star’da yarışmış olan Serenay Aktaş ve Merve Aydın, Ütopya’dan tanıdığımız Kurretülayn Matur, Hakan Hatipoğlu’nun eşi Gizem Hatipoğlu, Nil Karataş, Mehtap Yılmaz, Asena ve Simge Tertemiz ”İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışacak.
”İşte Benim Stilim Ünlüler” Ocak ayında TV8’de!
Tv 8’in sevilen stil yarışması İşte Benim Stilim’in kadrosunda yer alacak iki yeni jüri üyesi belli oldu. Ekranların ilgi gören yarışma programlarından İşte Benim Stilim, geride bıraktığımız günlerde Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun kadro dışı kaldığı haberlerle sarsılmış, Nur Yerlitaş’ın kendi isteğiyle ayrıldığı; Kemal Doğulu’nun ise yarışmanın yapımcıları tarafından çıkarıldığı öğrenilmişti. Nur Yerlitaş’ın programı bırakması ardından jüriyi güçlendirme gereği gören program yöneticilerinin İşte Benim Stilim kadrosuna iki yeni isim dahil ettiği iddia edildi. Bu isimlerin yerine kimlerin geleceği tartışılırken; yeni söylentiler ortaya çıktı. İddiaya göre, jüri üyeliğinden istifa eden Nur Yerlitaş’ın yerine Neslihan Yargıcı, Kemal Doğulu’nun yerine ise Hakan Akkaya’nın getirileceği söylendi.
AYRILIK ARDINDAN YAPIMCILAR ŞU AÇIKLAMAYI YAPMIŞTI
İşte Benim Stilim’de yaşanan bu ayrılığın medyada yer bulması ardından programın yapımcılığını yürüten Production House tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verilmişti: “1,5 yıldır İşte Benim Stilim programıda jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayyen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır. Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.”
NUR YERLİTAŞ’IN AYRILMA NEDENİ İLE İLGİLİ FARKLI SÖYLENTİLER VAR
Yapımcıların ardından Nur Yerlitaş’ın ne açıklamaya yapacağı da merak konusu oldu fakat İşte Benim Stilim’in “Nurelllası” Nur Yerlitaş cephesinden herhangi bir açıklama gelmese de ilginç ve farklı iddialar söz konusu. Bir kısım Nur Yerlitaş’ın İşte Benim Stilim Ünlüler için verilen ücreti beğenmediğini söylese de başka bir kesim şirketin, ünlü modacının oynadığı reklamlardan pay istediğini, bu nedenle şirketle yollarını ayırdığını iddia ediyor.

Haber: / /

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ