İstanbul E-5 Karayolunda Üst Geçit Çöktü

İstanbul Avcılar E-5 Karayolunda Glikoz Yüklü Tankerin Çarpmasıyla Üst Geçit Çöktü. Yapılan İlk Açıklamalarda 1 Kişinin Hayatını Kaybettiğini 4 Kişininde Yaralandığını Belirtildi....

İstanbul E-5 Karayolunda Üst Geçit Çöktü

  Avcılar E-5 Karayolunda Glikoz Yüklü Tankerin Çarpmasıyla Üst Geçit Çöktü. Yapılan İlk Açıklamalarda 1 Kişinin Hayatını Kaybettiğini 4 Kişininde Yaralandığını Belirtildi.

  İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Meydana Gelen Kazayla İlgili İlk Açıklamaları Yaptı. Göz Altına Alınan Tanker Şöförü Verdiği İlk İFade’de Kumandanın Bozuk Olduğunu ve Damperi İndiremediğini Söyledi.

  Olay Yerine Yakın Bazı Güvenlik Kameralarından Alınan Görüntülerde Tankerin Damperi’nin Açık Olduğunu ve Kaza Anı.

  Kazayla İlgili İstanbul Valiliğinden’de Bir Açıklama Yapıldı. “Saat 10.00 sıralarında Avcılar E-5 karayolu üzerinde bir alışveriş merkezi yakınında Küçükçekmece istikametinden Edirne istikameti yönüne giden 34 GF 8828 plakalı sıvı madde taşıyan bir yük kamyonun kasasının açık şekilde trafikte seyretmesi esnasında, yaya üst geçidine çarpması sonucu 1 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 2 vatandaşımız ise yaralanmıştır.” Denildi.

  Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’da Bir Açıklama Yaptı. “köprüye çarpan araç beton mikseri Maalesef 2 can kaybımız var 2 de yaralı vatandaşımız var. Yaralılarımızın durumu hakkında henüz birşey söylemem doğru değil. Bir süre vatandaşlarımız E-5’i kullanmamasını rica ediyoruz” açıklamasını yaptı.

  Kaza Sonrası E-5 Karayolu Trafiğe Kapatıldı. Bölgeye Çok Sayıda Ambulans, İtfaiye ve Enkaz Kaldırma Çalışmaları İçin İş Makinaları Sevk Edildi. Kaza Sebebiyle Metrobüs Seferleri‘de Durduruldu.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?