İnönü Üniversitesine İki Yeni Rektör Yardımcısı

Malatya İnönü Üniversitesinde Yeni Rektör Yardımcısı Ataması Gerçekleşti. Üniversite’nin Resmi Web Sitesinden Yapılan Açıklamada Bu Görev Değişiklikleri, Önceden Plânlanan Bir Takvim Dâhilinde...

İnönü Üniversitesine İki Yeni Rektör Yardımcısı

  Malatya İnönü Üniversitesinde Yeni Rektör Yardımcısı Ataması Gerçekleşti. Üniversite’nin Resmi Web Sitesinden Yapılan Açıklamada Bu Görev Değişiklikleri, Önceden Plânlanan Bir Takvim Dâhilinde ve Rektörlüğümüzün Kendi Tasarrufu İle Gerçekleşmiştir Denildi

  Yapılan Açıklamada; “Üniversitemiz Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Yusuf Türköz’ün yerine Prof. Dr. Ünsal Özgen, Prof. Dr. Asım Künkül’ün yerine Prof. Dr. Davut Özbağ atanmıştır.

  Prof. Dr. Yusuf Türköz ile Prof. Dr. Asım Künkül’e Üniversitemizin üst yönetimindeki değerli katkıları ve başarılı hizmetleri nedeniyle teşekkür ederken, yeni atanan Rektör Yardımcılarımıza başarılar diliyoruz.

  Bu görev değişiklikleri, önceden plânlanan bir takvim dâhilinde ve Rektörlüğümüzün kendi tasarrufu ile gerçekleşmiştir. Bu tasarruf, bazı basın-yayın organlarında yer alan birtakım manipülatif haber ve yorumlarla ilişkilendirilemez.

  Değişikliğin nöbet değişimi olduğunun ve bunu başka yerlere çekmek isteyenlere fırsat verilmemesi gerektiğinin kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz.” Denildi.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ