İnönü Caddesinde Yine Dikkatsizlik Yine KAZA

Sıtmapınarı alt geçidi civarında, her gün yaşanan kazalara bir yenisi daha eklendi.Malatya merkezde yaşanan kazaların büyük bir bölümünü İnönü Caddesinde meydana geliyor.Haber...

İnönü Caddesinde Yine Dikkatsizlik Yine KAZA

  alt geçidi civarında, her gün yaşanan kazalara bir yenisi daha eklendi. merkezde yaşanan kazaların büyük bir bölümünü İnönü Caddesinde meydana geliyor.

  Bugün saat 15:30 sıralarında yine aynı yerde kaza meydana geldi.Meydana gelen kazada can kaybı yaşanmazken maddi hasar oluştu.

  Kaza yerinde bulunan görgü tanıkları öndeki arabanın sinyal vermeden dönmesi ve arkadaki aracın takip mesafesini korumamasından dolayı olduğunu söyledi.

  4 Yol ağzı olan bu bölgede Malatya Belediyesinin eksik sinyalizasyon sitemi ve sürücü hataları birleşince kazaya davetiye çıkarıyor.

  inonu-caddesi-kaza-malatyahaber

  Özellikle Malatya Park AVM ve Köy Garajı gidiş güzergahında olan yolda , sürücüler ters şeride girerken sadece ana yoldaki ışıkların yeşile dönmesi ile beraber araçlar kaza yapmakta.

  Burada yapılacak çözüm ara yollara 10 saniyelik geçiş hakkı tanımak olacaktır.Birçok sürücü burada her gün kaza riski taşımakta.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?