İlk Onay Torba Yasasına Oldu

TBMM’de Kabul Edilen Torba Yasa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Gönderildi. Cumhurbaşkanı Erdoğanın İlk Onayladığı Yasa Torba Yasası Oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,...

İlk Onay Torba Yasasına Oldu

  TBMM’de Kabul Edilen Recep Tayyip ’a Gönderildi. Erdoğanın İlk Onayladığı Yasa Oldu.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dün Meclis’te Kabul Edilen ve Önüne Gelen Torba Yasa‘yı Onayladı. Bu Onaylama Cumhurbaşkanı‘nın Göreve Geldiği Günden Buyana İlk Onayladığı Yasa Oldu.

  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi‘nden Yapılan Yazılı Açıklamada, 6552 sayılı İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’un Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Anayasanın 89’uncu maddesinin birinci fıkrası ile 104’üncü maddesinin ikinci fıkrasının a bendi uyarınca yayımlanmak üzere lığa gönderildiği belirtildi.

  Cumhurbaşkanı‘nın Onayından Geçen Yasa ‘nin Mükerrer Sayısında Yayımlanan “Torba Kanun” Olarak Nitelendirilen Yasa Yürürlüğe Girdi.

  Yasa Yaklaşık 20 Milyon Vatandaşı İlgilendiriyor, Emekli, Taşeron İşçi, Esnaf, Öğretmen ve Daha Birçok Kesimi İlgilendiren Yasa Hayata Geçti.

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?