HDP Yazıyan Seçim Bürosunu Açtı

HDP Yazıyan Seçim Bürosunu Açtı, HDP il teşkilatı Yazıhan ilçe seçim bürosunu açarak, ilçede esnaf ve halkla buluştu.Yoğun bir katılımla açılan HDP...

HDP Yazıyan Seçim Bürosunu Açtı

  HDP Yazıyan Seçim Bürosunu Açtı, HDP il teşkilatı Yazıhan ilçe seçim bürosunu açarak, ilçede esnaf ve halkla buluştu.Yoğun bir katılımla açılan HDP seçim bürosuna Yazıhan halkının büyük ilgisi oldu.

  HDP milletvekili adayları esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnafların sorunlarını dinledi ve Halkın Değişim istediğini belirttiler.Özellikle HDP 1.Sıra Milletvekili Adayı Aydın Erdoğan’ın bölge insanları tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı, Aydın Erdoğanın açıklamalarında iktidar partisi ne ülkemize nede Malatya’ya hiç bir şey yapmadı 13 yıldır.Bizler barajları yıka yıka geliyoruz şeklinde söylemde bulundu.

  Özellikle Aydın Erdoğan’ın ilçelerden çok büyük destek aldığını belirtmek isteriz, Aydın Erdoğan ismi özellikle Malatya’da takdir edilen bir isim ve HDP’nin üzerinde oy alması hedefleniyor.Bizim yaptırdığımız anket çalışmasında ise Aydın Erdoğan’ın Malatya’dan milletvekili olarak meclise girme ihtimali çok yüksek.

  Detaylar Geliyor…

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?