Hastanelerde Hırsızlık Yapan 2 Şahıs Yakalandı

Malatya’da 4 ayrı devlet ve özel hastanesinde hırsızlık yapan 2 şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği polislerince yakalanarak tutuklandı....

Hastanelerde Hırsızlık Yapan 2 Şahıs Yakalandı

  Malatya’da 4 ayrı devlet ve özel hastanesinde hırsızlık yapan 2 şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği polislerince yakalanarak tutuklandı.

  Malatya’da hastanelerde hırsızlık yapıldığı ile ilgili ihbarların üzerine Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu soruşturma doğrultusunda güvenlik kameralarının incelenmesi sonucu 2 kişi yakalandı. Yapılan soruşturmada devlet ve özel hastanelerde çalışan personellerin kişisel dolaplarının açılarak hırsızlık yapıldığı tespit edildi.

  4 ayrı hırsızlığın gerçekleştiği devlet ve özel hastanelerdeki hırsızlık olaylarından sonra yakalanan A.R.A ve M.Y. isimli şahısların Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince Malatya’dan kaçmak üzereyken yakalanmasının ardında şahıslar sorgulanarak cezaevine gönderildi.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?